P030107
Balení 10 ocelových mušketýrů Djinn (M60APS B)
Balení skládající se z 10 ocelových karabin pro lezecké tělocvičny
• Karabina se zakřivenou bránou
• Určeno pro vnitřní lezení nebo pro práci na skalních cestách

98 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 108 g |
| Materiály | ocel |
| Reference | M60APS B |
| Záruka | 3 roky |
| Barvy) | Černá |
| Pevnost hlavní osy | 28 kN |
| Otevřený odpor prstů | 10 kN |
| Odpor vedlejší osy | 10 kN |
| Otevírací | 27 mm |
| Schopnost | 24 mm |
•Karabina se zakřivenou bránou
- ocelová karabina pro větší odolnost, s hliníkovým uzávěrem pro zachování stejných vjemů jako u karabiny Djinn Petzl
- velký prstový otvor pro snadnou manipulaci a zapínání lana
- širší kontaktní plocha s lanem pro usnadnění průchodu lana a snížení opotřebení karabiny
- systém zobáku a Keylock navržený tak, aby zabránil náhodnému zachycení karabiny během manévrů
nickel
Produit pratique pour le travail de voie et difficilement trouvable, bon contact téléphonique
Parfait
Conforme à la description