P030568
Pacáiste de 10 gcinn d’Aiseanna Cruach Djinn (M060EA00)
Quickdraws do ghairmithe, clubanna agus pobail.
Déan teagmháil linn ar an teileafón nó trí ríomhphost ag contact@mgaffaires.com le haghaidh gach iarratas ar fhaisnéis agus luachan.
Pacáiste comhdhéanta de 10 quickdraws 12 cm, gach ceann feistithe le sling Axess, carabiner Djinn Steel agus nasc tapa
• Tá sé beartaithe le haghaidh diandreapadóireachta laistigh nó chun oibriú ar bhealaí aille
• Carbán cruach Djinn Steel le geata cuartha
• Girth Ais le cosaint Teaghrán Ais lán-fhad

203 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 240 g |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12275 cineál B, UIAA (carabairí) / CE EN 566, UIAA (uigí) / CE EN 12275 cineál Q, UIAA (nasc) |
| Neart ais mór | mousqueton Djinn Cruach: 28 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | mousqueton Djinn Cruach: 10 kN |
| Neart mion-ais | mousqueton Djinn Cruach: 10 kN |
| Ag oscailt | mousqueton Djinn Cruach: 27 mm |
| Cumas | mousqueton Djinn Cruach: 24 mm |
| Fad strap | 12 cm |
| Neart strap | 22 kN |
| Tagairt monaróir | M060EA00 |
•Cairbín Geata Cuartha
- carabiner cruach le haghaidh marthanacht níos mó, le geata alúmanaim chun na braite bearrtha céanna a choinneáil agus atá leis an carabiner Djinn Petzl
- oscailt méar mór chun an rópa a láimhseáil agus a ghearradh go héasca
- dromchla teagmhála níos leithne leis an rópa chun sliocht an rópa a éascú agus caitheamh an carabiner a laghdú
- córas gob agus Keylock atá deartha chun an carabiner a chosc ó snagging de thaisme le linn ainlithe
•Nasc tapa uimh 8
- tá oscailt mhór (17 mm) aige
- déanta as cruach chun marthanacht ard a chinntiú
- accessoire de maintien K-LINK favorisant la sollicitation du maillon selon le grand axe et limitant le risque de retournement
•Strap Ais
- tá dearadh láidir aige
- Cosaint teaghrán Ais (cosaint ar fhad iomlán an strap chun an carabiner a choinneáil in áit agus an strap a chosaint ó chaitheamh agus cuimilt le linn dianúsáide)