P030568
Paquet de 10 destrals d'acer Djinn (M060EA00)
Quickdraws per a professionals, clubs i comunitats.
Poseu-vos en contacte amb nosaltres per telèfon o per correu electrònic a contact@mgaffaires.com per a totes les sol·licituds d'informació i pressupostos.
Paquet format per 10 cintes ràpides de 12 cm, cadascuna equipada amb una eslinga Axess, un mosquetó Djinn Steel i un enllaç ràpid
• Destinat a l'escalada interior intensiva o per treballar en vies de penya-segat
• Mosquetó d'acer Djinn Steel amb porta corba
• Circonferència Axess amb protecció Axess String de longitud completa

203 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 240 g |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 12275 tipus B, UIAA (mosquetons) / CE EN 566, UIAA (cinturons) / CE EN 12275 tipus Q, UIAA (enllaç) |
| Força de l'eix principal | Mousqueton Djinn Steel: 28 kN |
| Resistència dels dits oberts | Mousqueton Djinn Steel: 10 kN |
| Força de l'eix menor | Mousqueton Djinn Steel: 10 kN |
| Obertura | Mousqueton Djinn Steel: 27 mm |
| Capacitat | Mosquetó Djinn Steel: 24 mm |
| Longitud de la corretja | 12 cm |
| Força de la corretja | 22 kN |
| Referència del fabricant | M060EA00 |
•Mosquetó de porta corba
- mosquetó d'acer per a una major durabilitat, amb porta d'alumini per mantenir les mateixes sensacions de tall que amb el mosquetó Djinn Petzl
- Gran obertura dels dits per a un fàcil maneig i retall de la corda
- superfície de contacte més àmplia amb la corda per facilitar el pas de la corda i reduir el desgast del mosquetó
- Bec i sistema Keylock dissenyat per evitar que el mosquetó s'enganxi accidentalment durant les maniobres
•Enllaç ràpid n°8
- té una gran obertura (17 mm)
- fet d'acer per garantir una alta durabilitat
- accessoire de maintien K-LINK favorisant la sollicitation du maillon selon le grand axe et limitant le risque de retournement
•Corretja Axess
- Té un disseny robust
- Protecció Axess String (protecció en tota la longitud de la corretja per mantenir el mosquetó en posició i protegir la corretja del desgast en ús intensiu)