P030568
Balenie 10 oceľových sekier Djinn (M060EA00)
Rýchle žrebovanie pre profesionálov, kluby a komunity.
Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom na contact@mgaffaires.com pre všetky žiadosti o informácie a cenové ponuky.
Balenie pozostávajúce z 10 expresok po 12 cm, každá vybavená popruhom Axess, karabínou Djinn Steel a rýchlospojkou
• Určené na intenzívne lezenie v interiéri alebo na prácu na skalných cestách
• Oceľová karabína Djinn so zakrivenou bránou
• Obvod Axess s ochranou Axess String po celej dĺžke

203 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 240 g |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikácie | CE EN 12275 typ B, UIAA (karabíny) / CE EN 566, UIAA (popruhy) / CE EN 12275 typ Q, UIAA (odkaz) |
| Pevnosť hlavnej osi | mousqueton Djinn Steel: 28 kN |
| Odpor otvorených prstov | mousqueton Djinn Steel: 10 kN |
| Pevnosť vedľajšej osi | mousqueton Djinn Steel: 10 kN |
| Otvorenie | Mousqueton Djinn Steel: 27 mm |
| Schopnosť | musqueton Djinn Steel: 24 mm |
| Dĺžka popruhu | 12 cm |
| Pevnosť popruhu | 22 kN |
| Referencia výrobcu | M060EA00 |
•Karabína so zakrivenou bránou
- oceľová karabína pre väčšiu odolnosť, s hliníkovým uzáverom pre zachovanie rovnakých pocitov pri strihaní ako pri karabíne Djinn Petzl
- veľký otvor na prsty pre ľahkú manipuláciu a zapínanie lana
- širšia kontaktná plocha s lanom pre uľahčenie prechodu lana a zníženie opotrebenia karabíny
- zobák a systém Keylock navrhnutý tak, aby zabránil náhodnému zaseknutiu karabíny počas manévrov
•Rýchly odkaz č. 8
- má veľký otvor (17 mm)
- vyrobené z ocele pre zaistenie vysokej odolnosti
- accessoire de maintien K-LINK favorisant la sollicitation du maillon selon le grand axe et limitant le risque de retournement
•Axess popruh
- má robustný dizajn
- Ochrana Axess String (ochrana po celej dĺžke popruhu na udržanie karabíny na mieste a ochranu popruhu pred opotrebovaním pri intenzívnom používaní)