Ekspres Djinn Axess Petzl - nowy model
Djinn Axess Petzl to niezawodny i wytrzymały ekspres do wspinaczki skałkowej.
Jest wyposażony w karabinki Djinn z systemem Keylock zaprojektowanym tak, aby uniknąć niezamierzonego zaczepienia karabińczyka podczas przenoszenia.
• Karabinek bramkowy prosty w górnej części i karabińczyk bramkowy zakrzywiony w dolnej części
• Bardzo wytrzymały pasek Axess
• Szeroko otwierane karabinki z bardzo niezawodnym mechanizmem bramkowym
• Karabinki z profilem w kształcie litery H dla większej lekkości
Dostępny w 2 długościach: 12 i 17 cm
Idealny do wspinaczki skałkowej

589 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 12 cm: 107 g / 17 cm: 113 g |
| Materiały | karabińczyki aluminiowe / taśma poliestrowa / gumowe stringi |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | karabińczyk: CE EN 12275 typ B, UIAA / taśma: CE EN 566, UIAA |
| Siła głównej osi | 23 kN |
| Opór otwartego palca | 9 kN |
| Siła osi małej | 8 kN |
| Otwarcie | palec prosty: 24 mm / palec zakrzywiony: 27 mm |
| Pojemność | 24 mm |
| Siła paska | 22 kN |
| Numer referencyjny producenta | M060CA00 / M060CA01 / M060CA02 |
Ekspres Djinn Axess to niezawodne i solidne rozwiązanie do nauki wspinaczki skałkowej. Posiada zawiesie Axess i dwa karabinki Djinn: prosty karabinek bramkowy w górnej części i zakrzywiony karabinek bramkowy w dolnej części. Górny karabinek w połączeniu z systemem Keylock i specyficznym kształtem nosa ułatwia wpinanie i odpinanie kotwicy. Karabinek dolny wyposażony jest w osłonę sznurkową, która utrzymuje karabinek w odpowiedniej pozycji i ułatwia wpinanie liny.
• Ekspres DJINN AXESS zaprojektowany z myślą o dobrym początku we wspinaczce
• Karabinki DJINN:
- duży otwór na palec ułatwiający obsługę,
- przekrój w kształcie litery H dla lepszego stosunku wytrzymałości do lekkości,
- szersze powierzchnie styku ułatwiające przejście liny i zmniejszające zużycie karabinka,
- dziób i system Keylock zapobiegający przypadkowemu zaczepieniu karabinka podczas manewrów,
- Prawy palec DJINN (górna część ekspresu): ułatwia przycinanie i odpinanie,
- Zagięty palec DJINN (dolna część ekspresu): ułatwia wpinanie liny.
• Pasek AXESS:
- wytrzymała konstrukcja,
- dolny koniec wyposażony w STRING do trzymania karabinka w odpowiedniej pozycji i ochrony taśmy przed zużyciem,
• Dostępny w dwóch długościach: 12 lub 17 cm.