Rýchloťahovka Djinn Axess Petzl - nový model
Djinn Axess Petzl je spoľahlivá a pevná expreska vhodná na skalné lezenie.
Je vybavená karabínami Djinn so systémom Keylock navrhnutým tak, aby nedochádzalo k samovoľnému zaháknutiu karabíny pri manipulácii.
• V hornej časti rovná karabína a v spodnej časti zakrivená karabína
• Veľmi robustný remienok Axess
• Široko otvárateľné karabíny s veľmi spoľahlivým mechanizmom brány
• Karabíny s profilom v tvare H pre väčšiu ľahkosť
Dostupné v 2 dĺžkach: 12 a 17 cm
Ideálne na skalné lezenie

589 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 12 cm: 107 g / 17 cm: 113 g |
| Materiály | hliníkové karabíny / polyesterový popruh / gumené tangá |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikácie | karabína: CE EN 12275 typ B, UIAA / popruh: CE EN 566, UIAA |
| Pevnosť hlavnej osi | 23 kN |
| Odpor otvorených prstov | 9 kN |
| Pevnosť vedľajšej osi | 8 kN |
| Otvorenie | rovný prst: 24 mm / zakrivený prst: 27 mm |
| Schopnosť | 24 mm |
| Pevnosť popruhu | 22 kN |
| Referencia výrobcu | M060CA00 / M060CA01 / M060CA02 |
Expreska Djinn Axess je spoľahlivým a robustným riešením pre učenie sa o skalnom lezení. Má popruh Axess a dve karabíny Djinn: v hornej časti rovnú karabínu a v spodnej časti zakrivenú karabínu. Vrchná karabína v kombinácii so systémom Keylock a špecifickým tvarom nosa uľahčuje zapínanie a odopínanie kotvy. Spodná karabína je vybavená chráničom popruhu String, ktorý drží karabínu na mieste a uľahčuje zapínanie lana.
• Rýchloťahovka DJINN AXESS určená pre dobrý štart v lezení
• Karabíny DJINN:
- veľký otvor na prsty pre uľahčenie manipulácie,
- časť v tvare H pre lepší pomer pevnosti a ľahkosti,
- širšie kontaktné plochy pre uľahčenie prechodu lana a zníženie opotrebenia karabíny,
- systém zobáka a Keylock navrhnutý tak, aby zabránil náhodnému zaseknutiu karabíny počas manévrov,
- pravý prst DJINN (horná časť expresky): uľahčuje zapínanie a odopínanie,
- DJINN zakrivený prst (spodná časť expresky): uľahčuje zapínanie lana.
• popruh AXESS:
- robustný dizajn,
- spodný koniec vybavený STRING na uchytenie karabíny a ochranu popruhu pred opotrebovaním,
• Dostupné v dvoch dĺžkach: 12 alebo 17 cm.