Karabinek Djinn Petzl
Djinn to solidny i niezawodny karabinek przeznaczony do wspinaczki skałkowej.
• Szeroka strefa tarcia liny zapobiegająca zużyciu
• Wysoka niezawodność mechanizmu palcowego
• Duży otwór na palec dla łatwej obsługi
• Profil w kształcie litery H dla większej lekkości
• System: Keylock (unika zaczepiania)
• Dostępne w wersji z prostym i zakrzywionym palcem dla lepszej adaptacji
• Wersja z zakrzywionymi palcami skutecznie stabilizuje linę i klipsy
Typy: prosty palec/zakrzywiony palec

580 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 45 g |
| Materiały | aluminium |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12275 typ B / UIAA |
| Siła głównej osi | 23 kN |
| Opór otwartego palca | 9 kN |
| Siła osi małej | 8 kN |
| Otwarcie | 24 mm |
| Pojemność | 24 mm |
| Numer referencyjny producenta | M060AA00 / M060BA00 / M060BA01 |