Djinn Axess Petzl quickdraw - samhail nua
Is meartharraingt iontaofa agus láidir é an Djinn Axess Petzl atá oiriúnach do dhreapadh carraige.
Tá sé feistithe le carabiners Djinn le córas Keylock deartha chun hooking ainneonach an carabiner le linn láimhseála a sheachaint.
• Carabóir geata díreach ar an gcuid uachtarach agus carabiner geata cuartha ar an gcuid íochtair
• Strap Ais an-láidir
• Carbóirí oscailte leathan le meicníocht geata an-iontaofa
• Carabiners le próifíl H-chruthach le haghaidh níos mó Gile
Ar fáil i 2 fhad: 12 agus 17 cm
Ideal le haghaidh dreapadóireachta carraig

589 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 12 cm: 107 g / 17 cm: 113 g |
| Ábhair | carabiners alúmanaim / uigí poileistear / thong rubair |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | carabiner: CE EN 12275 cineál B, UIAA / webbing: CE EN 566, UIAA |
| Neart ais mór | 23 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | 9 kN |
| Neart mion-ais | 8 kN |
| Ag oscailt | méar dhíreach: 24 mm / méar cuartha: 27 mm |
| Cumas | 24 mm |
| Neart strap | 22 kN |
| Tagairt monaróir | M060CA00 / M060CA01 / M060CA02 |
Is réiteach iontaofa agus láidir é an Djinn Axess quickdraw chun foghlaim faoi dhreapadh carraige. Tá sling Axess aige agus dhá charabóir Djinn: carabiner geata díreach sa chuid uachtarach agus carabiner geata cuartha sa chuid íochtair. Éascaíonn an carabiner barr, in éineacht leis an gcóras Keylock agus cruth srón ar leith, bearradh agus díghearradh an ancaire. Tá an carabiner bun feistithe le cosantóir sling Teaghrán chun an carabiner a choinneáil ina seasamh agus éascú clipping an rópa.
• DJINN AXESS quickdraw deartha le haghaidh tús maith sa dreapadóireacht
• Carabairí DJINN:
- oscailt mhéar mór chun láimhseáil a éascú,
- Cuid H-chruthach le haghaidh cóimheas neart/éadroime níos fearr,
- dromchlaí teagmhála níos leithne chun gluaiseacht an rópa a éascú agus caitheamh an charbóra a laghdú,
- córas gob agus Keylock atá deartha chun an carabiner a chosc ó snagging de thaisme le linn ainlithe,
- méar dheas DJINN (an chuid uachtarach den quickdraw): éascaíonn sé bearradh agus díghearradh,
- Méar cuartha DJINN (an chuid íochtair den quickdraw): éascaíonn sé an rópa a ghearradh.
• strap AXESS:
- dearadh láidir,
- ceann íochtair feistithe le STRING chun an carabiner a choinneáil ina áit agus an uigí a chosaint ó chaitheamh,
• Ar fáil i dhá fhad: 12 nó 17 cm.