P030077
PACÁISTE 6 DEGAINES AXESS DJINN (M60AP 12)
Pacáiste de 6 tharraingt tapaidh láidre le haghaidh dreapadóireachta carraige
Tarraingt tapaidh iontaofa agus láidir le haghaidh dreapadóireachta carraige.
Tá sling AXESS agus dhá charabiner DJINN aige: carabiner geata díreach sa chuid uachtarach agus carabiner geata cuartha sa chuid íochtair.

33 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | Quickdraw: 107 g Pacáiste: 642 g |
| Ábhair | carabiner alúmanaim / uigí poileistear / STRING rubair |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12275 cineál B, UIAA (carabairí) / CE EN 566, UIAA (tarraingt mhear) |
| Neart ais mór | carabiner DJINN: 23 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | carabiner DJINN: 9 kN |
| Neart mion-ais | carabiner DJINN: 8 kN |
| Ag oscailt | Méar díreach DJINN: 24 mm / méar cuartha DJINN: 27 mm |
| Cumas | 24 mm |
| Fad strap | 12 cm |
| Neart strap | 22 kN |
Is réiteach iontaofa agus láidir é an DJINN AXESS quickdraw chun foghlaim faoi dhreapadh carraige. Tá sling AXESS aige agus dhá charabiner DJINN: carabiner geata díreach sa chuid uachtarach agus carabiner geata cuartha sa chuid íochtair. Éascaíonn an carabiner barr, in éineacht leis an gcóras Keylock agus cruth srón ar leith, bearradh agus díghearradh an ancaire. Tá an carabiner níos ísle feistithe le cosaint uigí STRING chun an carabiner a choinneáil ina áit agus chun an rópa a ghearradh a éascú.
• DJINN AXESS quickdraw deartha le haghaidh tús maith sa dreapadóireacht
• Carabairí DJINN:
- oscailt mhéar mór chun láimhseáil a éascú,
- Cuid H-chruthach le haghaidh cóimheas neart/éadroime níos fearr,
- dromchlaí teagmhála níos leithne chun gluaiseacht an rópa a éascú agus caitheamh an charbóra a laghdú,
- córas gob agus Keylock atá deartha chun an carabiner a chosc ó snagging de thaisme le linn ainlithe,
- méar dheas DJINN (an chuid uachtarach den quickdraw): éascaíonn sé bearradh agus díghearradh,
- Méar cuartha DJINN (an chuid íochtair den quickdraw): éascaíonn sé an rópa a ghearradh.
• strap AXESS:
- dearadh láidir,
- ceann íochtair feistithe le STRING chun an carabiner a choinneáil ina áit agus an uigí a chosaint ó chaitheamh,
• Ar fáil i 12cm
Pack dégaine Djinn Axess 2018 Petzl
Le Top
Parfait
Prix moin élevé, reçu très rapidement. Parfait