G010150
Kijki całoroczne (lato/zima) z bardzo pięknym wzorem „Massif des Alpes”
Kijki przeznaczone do wędrówek na krótkich lub długich dystansach, wędrówek na rakietach śnieżnych...
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Ultra Tech 7075 aluminium (wytrzymałe)
• System mocowania Easy Lock (z klapką), szybki i bezpieczny
• Antyperspirant w rękojeści z korka
• Oddychający wygodny pasek
• Stożkowa końcówka z końcówką wolframową zapewnia bardzo dobry chwyt
• Cienkie (60 mm) krążki trekkingowe i szerokie (90 mm) krążki do zimowego puchu
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
Dożywotnia gwarancja.
Sprzedałem parę z wtyczkami i 2 parami podkładek (jedna letnia, jedna zimowa)



65 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | 7075 aluminium |
| Waga | 268g na kij |
| Ciąć | regulowany 63-135cm (max) |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Łatwa blokada (zawór) |
| Średnica nici | 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | oddychający korek |
| pasek na rękę | komfort (antyperspirant) |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Korek | guma |
| Pralka | 60 mm na trekking i 90 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | R10417 |

System regulacji Easy Lock:
System regulacji Easy Lock Guidetti Gwarantuje proste i skuteczne blokowanie wysokości tyczki dzięki zewnętrznemu systemowi dokręcania.

Uchwyt z korka:
Ergonomiczny kształt i wygodny materiał dobrze wchłaniający pot podczas użytkowania.

Komfortowy pasek:
Dzięki ergonomicznemu kształtowi (prawo/lewo), odprowadzającej wilgoć tkaninie wewnątrz, która zapobiega podrażnieniom i poceniu się dłoni oraz łatwej regulacji długości paska, wygodny pasek na nadgarstek zapewnia dobre podparcie dłoni i dobry chwyt na rączce.

Batons Guidetti Alpes
Légers et esthétiques, serrage très aisé à régler d'une main, poignée liège un + pour l'été. Rondelles à clipser pratiques, mais à l'usage un peu fragiles. Livraison rapide (et gratuite sur Grenoble), contact/service très sérieux et réactif
Très satisfait
Très bon matériel comme attendu d'une marque réputée comme Guidetti.
Délai rapide, site marchand très professionnel
BRAVO!!!
ces bâtons répondent parfaitement à l'utilisation souhaitée, pratiques, solides, esthétiques et agréable techniquement
Très satisfaite
Offerts en cadeau avec les bâtons massif des Pyrénées, les bâtons massif des Alpes ont ravi les acquéreurs et moi même. Excellent rapport qualité prix et superbe décor. 2e commande chez MG affaires, avec les bâtons Black diamond, je suis toujours enchantée, sûre de la qualité, rapidité d'expédition, l'expéditeur très facile à joindre par téléphone en cas de besoin. Je reviendrai ! Je recommande vivement !
Bon produit
On aime le serrage Easy Lock.
Prend peut de place, léger et de bonne qualité.
Livraison au top.
baton guidetti alpes
Très bon produit. Le serrage "easy lock" est efficace et le réglage facile. Le baton reste malgré tout léger et agréable tant dans les montées que dans les descentes. Le tout pour rapport qualité/prix imbattable.
Trés satisfait
Produit conforme au descriptif
Commande recue rapidement