G010150
Bastons de senderisme per a totes les temporades (estiu/hivern) amb un disseny molt bonic "Massís des Alpes"
Bastons destinats a senderisme de curta o llarga distància, raquetes de neu...
• Baston telescòpic de 3 seccions
• Ultra Tech 7075 d'alumini (resistent)
• Sistema de tancament Easy Lock (amb solapa), ràpid i segur
• Mànec de suro antitranspirant
• Corretja de confort transpirable
• Punta cònica amb punta de tungstè per a una molt bona adherència
• Discos de trekking prims (60 mm) i discos amples (90 mm) per a la pols d'hivern
Pal fet a França a Grenoble.
Garantia de per vida.
Es ven el parell amb endolls i 2 parells de rentadores (un d'estiu, un d'hivern)



65 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | 7075 d'alumini |
| Pes | 268 g per pal |
| Tallar | ajustable 63-135 cm (màxim) |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | Easy Lock (clapet) |
| Diàmetre del fil | 16 / 14 / 12 |
| Gestionar | suro transpirable |
| corretja de mà | confort (antitranspirant) |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Suro | goma d'esborrar |
| Rentadora | 60 mm per a trekking i 90 mm per a l'hivern |
| Referència del fabricant | R10417 |

El sistema d'ajust Easy Lock:
El sistema d'ajust Easy Lock Guidetti garanteix un bloqueig senzill i efectiu de l'alçada del pal gràcies al seu sistema de tensió exterior.

El mànec de suro:
Una forma ergonòmica i un material còmode amb bona absorció de la transpiració durant l'ús.

La corretja de confort:
Amb una forma ergonòmica (dreta/esquerra), teixit absorbent a l'interior per evitar la irritació de les mans i la sudoració, i un fàcil ajust de la longitud de la corretja, la corretja de canellera còmoda afavoreix un bon suport de la mà i una bona adherència al mànec.

Batons Guidetti Alpes
Légers et esthétiques, serrage très aisé à régler d'une main, poignée liège un + pour l'été. Rondelles à clipser pratiques, mais à l'usage un peu fragiles. Livraison rapide (et gratuite sur Grenoble), contact/service très sérieux et réactif
Très satisfait
Très bon matériel comme attendu d'une marque réputée comme Guidetti.
Délai rapide, site marchand très professionnel
BRAVO!!!
ces bâtons répondent parfaitement à l'utilisation souhaitée, pratiques, solides, esthétiques et agréable techniquement
Très satisfaite
Offerts en cadeau avec les bâtons massif des Pyrénées, les bâtons massif des Alpes ont ravi les acquéreurs et moi même. Excellent rapport qualité prix et superbe décor. 2e commande chez MG affaires, avec les bâtons Black diamond, je suis toujours enchantée, sûre de la qualité, rapidité d'expédition, l'expéditeur très facile à joindre par téléphone en cas de besoin. Je reviendrai ! Je recommande vivement !
Bon produit
On aime le serrage Easy Lock.
Prend peut de place, léger et de bonne qualité.
Livraison au top.
baton guidetti alpes
Très bon produit. Le serrage "easy lock" est efficace et le réglage facile. Le baton reste malgré tout léger et agréable tant dans les montées que dans les descentes. Le tout pour rapport qualité/prix imbattable.
Trés satisfait
Produit conforme au descriptif
Commande recue rapidement