G010150
All-season wandelstokken (zomer/winter) met een zeer mooi "Massif des Alpes" design
Stokken bedoeld voor korte of lange afstanden wandelen, sneeuwschoenwandelen...
• 3-delige telescopische wapenstok
• Ultra Tech 7075 aluminium (robuust)
• Easy Lock klemsysteem (met klep), snel en veilig
• Anti-transpirant kurken handvat
• Ademende comfortband
• Conische punt met wolfraam punt voor zeer goede grip
• Dunne (60 mm) trekkingpucks en brede (90 mm) pucks voor winterpoeder
Stok gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
Levenslange garantie.
Verkocht het paar met stekkers en 2 paar ringen (een zomer, een winter)



65 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | 7075 aluminium |
| Gewicht | 268g per stokje |
| Snee | verstelbaar 63-135cm (max) |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | Easy Lock (ventiel) |
| Draaddiameter: | 16 / 14 / 12 |
| Omgaan met | ademende kurk |
| polsbandje | comfort (anti-transpirant) |
| Punt | conisch met wolfraam tip |
| Kurk | rubber |
| Wasmachine | 60 mm voor trekking en 90 mm voor winter |
| Referentie fabrikant: | R10417 |

Het Easy Lock verstelsysteem:
Het Easy Lock Guidetti verstelsysteem Garandeert een eenvoudige en effectieve blokkering van de hoogte van de paal dankzij het externe spansysteem.

Het handvat van kurk:
Een ergonomische vorm en een comfortabel materiaal met een goede absorptie van transpiratie tijdens gebruik.

De comfortband:
Met een ergonomische vorm (rechts/links), vochtafvoerende stof aan de binnenkant om handirritatie en zweten te voorkomen, en eenvoudige aanpassing van de lengte van de riem, bevordert de comfortabele polsband een goede handondersteuning en een goede grip op het handvat.

Batons Guidetti Alpes
Légers et esthétiques, serrage très aisé à régler d'une main, poignée liège un + pour l'été. Rondelles à clipser pratiques, mais à l'usage un peu fragiles. Livraison rapide (et gratuite sur Grenoble), contact/service très sérieux et réactif
Très satisfait
Très bon matériel comme attendu d'une marque réputée comme Guidetti.
Délai rapide, site marchand très professionnel
BRAVO!!!
ces bâtons répondent parfaitement à l'utilisation souhaitée, pratiques, solides, esthétiques et agréable techniquement
Très satisfaite
Offerts en cadeau avec les bâtons massif des Pyrénées, les bâtons massif des Alpes ont ravi les acquéreurs et moi même. Excellent rapport qualité prix et superbe décor. 2e commande chez MG affaires, avec les bâtons Black diamond, je suis toujours enchantée, sûre de la qualité, rapidité d'expédition, l'expéditeur très facile à joindre par téléphone en cas de besoin. Je reviendrai ! Je recommande vivement !
Bon produit
On aime le serrage Easy Lock.
Prend peut de place, léger et de bonne qualité.
Livraison au top.
baton guidetti alpes
Très bon produit. Le serrage "easy lock" est efficace et le réglage facile. Le baton reste malgré tout léger et agréable tant dans les montées que dans les descentes. Le tout pour rapport qualité/prix imbattable.
Trés satisfait
Produit conforme au descriptif
Commande recue rapidement