G010150
Bastóns de senderismo para todas as estacións (verán/inverno) cun deseño "Massif des Alpes" moi bonito
Bastóns destinados a sendeirismo de curta ou longa distancia, raquetas de neve...
• Bastón telescópico de 3 seccións
• Ultra Tech 7075 aluminio (resistente)
• Sistema de suxeición Easy Lock (con solapa), rápido e seguro
• Mango de cortiza antitranspirante
• Correa de confort transpirable
• Punta cónica con punta de tungsteno para un agarre moi bo
• Discos de trekking finos (60 mm) e discos anchos (90 mm) para o po de inverno
Bastón feito en Francia en Grenoble.
Garantía de por vida.
Vendo o par con enchufes e 2 pares de lavadoras (un verán, un inverno)



65 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date:
| Material | 7075 aluminio |
| Peso | 268 g por bastón |
| Cortar | axustable 63-135 cm (máx.) |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | Bloqueo fácil (clapet) |
| Diámetro de cordón | 16 / 14 / 12 |
| Manexar | cortiza transpirable |
| correa de man | confort (antitranspirante) |
| Punto | cónico con punta de wolframio |
| Corcho | caucho |
| Lavadora | 60 mm para sendeirismo e 90 mm para inverno |
| Referencia do fabricante | R10417 |

O sistema de axuste Easy Lock:
O sistema de axuste Easy Lock Guidetti Garante un bloqueo sinxelo e eficaz da altura do poste grazas ao seu sistema de aperte externo.

Mango de cortiza:
Unha forma ergonómica e un material cómodo cunha boa absorción da transpiración durante o uso.

A correa de confort:
Cunha forma ergonómica (dereita/esquerda), tecido absorbente no interior para evitar a irritación das mans e a suor, e un fácil axuste da lonxitude da correa, a correa de pulso cómodo promove un bo apoio das mans e un bo agarre no asa.

Batons Guidetti Alpes
Légers et esthétiques, serrage très aisé à régler d'une main, poignée liège un + pour l'été. Rondelles à clipser pratiques, mais à l'usage un peu fragiles. Livraison rapide (et gratuite sur Grenoble), contact/service très sérieux et réactif
Très satisfait
Très bon matériel comme attendu d'une marque réputée comme Guidetti.
Délai rapide, site marchand très professionnel
BRAVO!!!
ces bâtons répondent parfaitement à l'utilisation souhaitée, pratiques, solides, esthétiques et agréable techniquement
Très satisfaite
Offerts en cadeau avec les bâtons massif des Pyrénées, les bâtons massif des Alpes ont ravi les acquéreurs et moi même. Excellent rapport qualité prix et superbe décor. 2e commande chez MG affaires, avec les bâtons Black diamond, je suis toujours enchantée, sûre de la qualité, rapidité d'expédition, l'expéditeur très facile à joindre par téléphone en cas de besoin. Je reviendrai ! Je recommande vivement !
Bon produit
On aime le serrage Easy Lock.
Prend peut de place, léger et de bonne qualité.
Livraison au top.
baton guidetti alpes
Très bon produit. Le serrage "easy lock" est efficace et le réglage facile. Le baton reste malgré tout léger et agréable tant dans les montées que dans les descentes. Le tout pour rapport qualité/prix imbattable.
Trés satisfait
Produit conforme au descriptif
Commande recue rapidement