Tyczki Explorer 3 Black Diamond - Seria szlaków
Kijki Explorer 3 Black Diamond zapewniają wsparcie potrzebne podczas wędrówek i przygód z plecakiem.
Posiadają dwa systemy FlickLock dla optymalnej regulacji.
• 3-sekcyjna aluminiowa pałka teleskopowa (trwała)
• Jakość czarnego diamentu
• Niezawodny podwójny system regulacji FlickLock
• Wygodny i regulowany pasek na nadgarstek
• Krótka gumowa rączka
• Krążki trekkingowe o zmniejszonej objętości
Regulowana wysokość: 58,5-130 cm
Dostępny w 5 kolorach: Charcoal / Burnt Olive / Mulberry / Ultra Blue / Tundra![]()
Sprzedałem parę

1296 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 531g (para) |
| Ciąć | regulowany: 58,5-130 cm |
| Długość po złożeniu | 58.5 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Podwójna blokada FlickLock |
| Uchwyt | krótka guma |
| pasek na rękę | regulowany pasek |
| Pralka | Podkładki trekkingowe |
| Numer referencyjny producenta | BD112229 |
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.