Explorer 3 Polannaigh Black Diamond - Sraith Conaire
Soláthraíonn cuaillí Explorer 3 Black Diamond an tacaíocht atá ag teastáil le linn treks agus eachtraí backpacking.
Tá dhá chóras FlickLock acu le haghaidh an choigeartú is fearr.
• bata teileascópach alúmanaim 3-alt (marthanach)
• Cáilíocht Black Diamond
• Córas coigeartaithe FlickLock dúbailte iontaofa
• Strap caol compordach agus inchoigeartaithe
• Láimhseáil rubair ghearr
• Madraí Trekking Toirt Laghdaithe
Airde inchoigeartaithe: 58.5-130cm
Ar fáil i 5 dathanna: Gualach / Olóige Dóite / Mulberry / Ultra Blue / Tundra![]()
Dhíol an péire

1296 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 531g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 58.5-130cm |
| Fad fillte | 58.5 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock dúbailte |
| Láimhseáil | rubair gearr |
| strap láimhe | strap inchoigeartaithe |
| Washer | Leicneáin trekking |
| Tagairt monaróir | BD112229 |
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.