Barres de diamant negre Explorer 3 - Sèrie Trail
Els bastons Explorer 3 Black Diamond proporcionen el suport necessari durant les caminades i les aventures amb motxilla.
Disposen de dos sistemes FlickLock per a un ajust òptim.
• Baston telescòpic d'alumini de 3 seccions (durador)
• Qualitat de diamant negre
• Sistema d'ajust doble FlickLock fiable
• Corretja de canell còmoda i ajustable
• Mànec curt de goma
• Discos de trekking de volum reduït
Altura regulable: 58,5-130 cm
Disponible en 5 colors: carbó / oliva cremada / morera / ultra blau / tundra![]()
Vengut el parell

1296 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 531 g (par) |
| Tallar | ajustable: 58,5-130cm |
| Longitud plegada | 58.5 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock doble |
| Gestionar | cautxú curt |
| corretja de mà | corretja ajustable |
| Rentadora | Rentadores de trekking |
| Referència del fabricant | BD112229 |
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.