Explorer 3 μαύρα διαμαντένια κοντάρια - Σειρά μονοπατιών
Οι πόλοι Explorer 3 Black Diamond παρέχουν την υποστήριξη που απαιτείται κατά τη διάρκεια πεζοπορίας και περιπέτειες με σακίδιο.
Διαθέτουν δύο συστήματα FlickLock για βέλτιστη ρύθμιση.
• Τηλεσκοπική σκυτάλη αλουμινίου 3 τμημάτων (ανθεκτικό)
• Ποιότητα μαύρου διαμαντιού
• Αξιόπιστο διπλό σύστημα ρύθμισης FlickLock
• Άνετο και ρυθμιζόμενο λουράκι καρπού
• Κοντή λαστιχένια λαβή
• Μειωμένος όγκος Trekking Pucks
Ρυθμιζόμενο ύψος: 58,5-130cm
Διατίθεται σε 5 χρώματα: ανθρακί / Καμένη ελιά / Μουριά / Ultra Blue / Τόντρα![]()
Πούλησε το ζευγάρι

1296 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | αλουμίνιο |
| Βάρος | 531 g (ζεύγος) |
| Τομή | ρυθμιζόμενο: 58,5-130cm |
| Διπλωμένο μήκος | 58.5 cm |
| Αριθμός κλώνων | 3 |
| σύστημα σύσφιξης | FlickLock διπλό |
| Λαβή | κοντό λάστιχο |
| λουρί για το χέρι | ρυθμιζόμενο λουράκι |
| Ροδέλα | Ροδέλα πεζοπορίας |
| Αναφορά κατασκευαστή | BD112229 |
Το σύστημα ρύθμισης "FlickLock" (βαλβίδα):
Το σύστημα προσαρμογής μεγέθους FlickLock σχεδιάστηκε με γνώμονα την αποτελεσματικότητα, τη συμπαγή και την ευκολία χρήσης.
Η ρύθμιση FlickLock είναι κορυφαία όσον αφορά το γρήγορο στυλ και την ελαφρότητα.
Επειδή το βουνό απαιτεί αξιόπιστο και ανθεκτικό εξοπλισμό, η τεχνολογία FlickLock προσφέρει ασφαλείς, γρήγορες, απλές ρυθμίσεις και διευκολύνει τις ώρες που περνάτε στο μονοπάτι.