G010118
Authentieke 4-delige telescoopstelen voorzien van een schroefklemsysteem.
Zeer compact (55 cm opgevouwen), ze zijn gemakkelijk te vervoeren wanneer ze niet in gebruik zijn (reizen...)
• 4-delige telescopische wapenstok
• Bamboe houtfineer
• Ultra Tech 7075 aluminium (robuust)
• Schroefverstelsysteem:
• R-Go Cork handgreep voor maximaal comfort
• Comfortabele verstelbare leren polsband
• Conische punt met wolfraam punt voor zeer goede grip
• Dunne (60 mm) trekkingpucks en brede (90 mm) pucks voor winterpoeder
Stokjes gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
Levenslange garantie.
Verkocht het paar met 2 paar ringen (een zomer van 60 mm, een winter van 90 mm)


197 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | Ultra Tech 7075 aluminium / bamboe houtfineer |
| Gewicht | 275 g |
| Snee | verstelbaar 55-125cm (max) |
| Aantal strengen | 4 |
| klemsysteem: | de mening |
| Draaddiameter: | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Omgaan met | R-Go Luik |
| polsbandje | leer |
| Punt | conisch met wolfraam tip |
| Kurk | rubber |
| Wasmachine | 60 mm voor trekking en 90 mm voor winter |
| Referentie fabrikant: | R10816 |
Het ontwerp van Trek's Terre trekkingstokken:
De stokken van Trek's Terre serie zijn stokken met een authentiek design, geïnspireerd door de natuur. Sinds de oprichting heeft Guidetti een reeks met hout beklede palen aangeboden die technisch en authenticiteit combineren.
Dit jaar zijn de Terre de Trek-stokken herwerkt om meer moderniteit en kleur te brengen met behoud van de traditionele kant.

De handgreep van R-Go Cork:
De R-Go Guidetti-grip is aangepast voor Trek's Land-lijn.
Deze bestaat uit een ergonomische kurken huls met een specifiek ontwerp om de hand te laten rusten tijdens druk. De knop is breed en multi-positie en bedekt met een lederen bekleding.
De kurken handgreep is comfortabel en zorgt voor een goede absorptie van transpiratie tijdens gebruik.

De Earth-polsband van Trek:
Trek's eersteklas Terre-riem geeft de stick een authentieke uitstraling. Het is samengesteld uit een leren schede, een linnen stof en een metalen gesp.
De binnenkant van de polsband is gemaakt van synthetisch bont voor maximaal comfort bij het grijpen.

Très bons bâtons
Bons bâtons de randonnée. La dragonne est très agréable et confortable.