G010118
Autèntics pals telescòpics de 4 seccions equipats amb un sistema de fixació de cargol.
Molt compactes (55 cm plegades), són fàcils de transportar quan no s'utilitzen (viatges...)
• Baston telescòpic de 4 seccions
• Xapa de fusta de bambú
• Ultra Tech 7075 d'alumini (resistent)
• Sistema d'ajust de cargol
• Mànec de suro R-Go per a la màxima comoditat
• Còmoda corretja de pell ajustable
• Punta cònica amb punta de tungstè per a una molt bona adherència
• Discos de trekking prims (60 mm) i discos amples (90 mm) per a la pols d'hivern
Bastons fets a França a Grenoble.
Garantia de per vida.
Es ven el parell amb 2 parells de volanderes (un estiu de 60 mm, un hivern de 90 mm)


197 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | Ultra Tech 7075 xapa de fusta d'alumini/bambú |
| Pes | 275 g |
| Tallar | ajustable 55-125 cm (màx.) |
| Nombre de fils | 4 |
| sistema de subjecció | opinió |
| Diàmetre del fil | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Gestionar | R-Go Lieja |
| corretja de mà | cuir |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Suro | goma d'esborrar |
| Rentadora | 60 mm per a trekking i 90 mm per a l'hivern |
| Referència del fabricant | R10816 |
El disseny dels bastons de trekking Terre de Trek:
Els pals de la gamma Terre de Trek són pals amb un disseny autèntic, inspirat en la natura. Des dels seus inicis, Guidetti ha ofert una gamma de pals coberts de fusta que combinen tecnicitat i autenticitat.
Aquest any s'han reelaborat els pals de Terre de Trek per aportar més modernitat i color tot mantenint la vessant tradicional.

El mànec R-Go Cork:
L'adherència R-Go Guidetti s'ha personalitzat per a la línia Land de Trek.
Aquest està format per una màniga de suro ergonòmica amb un disseny específic per recolzar la mà durant la pressió. El pom és ample i multiposició i està cobert amb un revestiment de pell.
El mànec de suro és còmode i permet una bona absorció de la transpiració durant l'ús.

La polsera de la Terra de Trek:
La corretja Terre de primera línia de Trek dóna un aspecte autèntic al pal. Està compost per una funda de cuir, un teixit de lli i una sivella metàl·lica.
L'interior de la corretja de canell està feta de pell sintètica per a la màxima comoditat a l'hora d'agafar.

Très bons bâtons
Bons bâtons de randonnée. La dragonne est très agréable et confortable.