G010118
Автентични 4-секционни телескопични щеки, оборудвани със система за затягане на винт.
Много компактни (55 см сгънати), те са лесни за транспортиране, когато не се използват (пътуване...)
• 4-секционна телескопична палка
• Фурнир от бамбуково дърво
• Ultra Tech 7075 алуминий (здрав)
• Система за регулиране на винтове
• R-Go Cork дръжка за максимален комфорт
• Удобна регулируема кожена каишка за китка
• Конусен накрайник с волфрамов накрайник за много добър захват
• Тънки (60 мм) трекинг шайби и широки (90 мм) шайби за зимна пудра
Пръчки, произведени във Франция в Гренобъл.
Доживотна гаранция.
Продават се чифта с 2 чифта шайби (летни 60 мм, зимни 90 мм)


197 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | Фурнир от алуминий / бамбуково дърво Ultra Tech 7075 |
| Тегло | 275 g |
| Разрез | регулируема 55-125 см (макс.) |
| Брой нишки | 4 |
| система за затягане | забележете |
| Диаметър на нишката | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Дръжка | R-Go Лиеж |
| ремък за ръка | Кожа |
| Точка | конична с волфрамов връх |
| корк | каучук |
| шайба | 60 мм за трекинг и 90 мм за зима |
| Референция на производителя | R10816 |
Дизайнът на трекинг щеките Terre на Trek's:
Щеките от гамата Terre на Trek са щеки с автентичен дизайн, вдъхновен от природата. От самото си създаване Guidetti предлага гама от покрити с дърво стълбове, които съчетават техническост и автентичност.
Тази година щеките Terre de Trek са преработени, за да внесат повече модерност и цвят, като същевременно запазват традиционната страна.

Дръжката R-Go Cork:
Дръжката R-Go Guidetti е персонализирана за линията на Trek's Land.
Това е съставено от ергономичен корков ръкав със специфичен дизайн за отпускане на ръката по време на натиск. Копчето е широко и многопозиционно и покрито с кожено покритие.
Корковата дръжка е удобна и позволява добро абсорбиране на изпотяване по време на употреба.

Каишката за китката Earth от Trek:
Най-високата каишка Terre на Trek придава автентичен вид на пръчката. Състои се от кожен калъф, ленен плат и метална катарама.
Вътрешната част на каишката за китката е изработена от синтетична козина за максимален комфорт при захващане.

Très bons bâtons
Bons bâtons de randonnée. La dragonne est très agréable et confortable.