G010118
Autentické 4dílné teleskopické hole vybavené šroubovým upínacím systémem.
Velmi kompaktní (55 cm složené), snadno se přenášejí, když se nepoužívají (na cesty...)
• 4-sekční teleskopický obušek
• Bambusová dřevěná dýha
• Ultra Tech 7075 hliník (robustní)
• Systém nastavení šroubů
• Rukojeť R-Go Cork pro maximální pohodlí
• Pohodlný nastavitelný kožený pásek na zápěstí
• Kónická špička s wolframovou špičkou pro velmi dobrý úchop
• Tenké (60 mm) trekové puky a široké (90 mm) puky do zimního prašanu
Hole vyrobené ve Francii v Grenoblu.
Doživotní záruka.
Prodávám pár se 2 páry podložek (letní 60 mm, zimní 90 mm)


197 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | Ultra Tech 7075 hliníková / bambusová dřevěná dýha |
| Hmotnost | 275 g |
| Střih | nastavitelné 55-125 cm (max) |
| Počet pramenů | 4 |
| upínací systém | oznámení |
| Průměr pramene | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Rukojeť | R-Go Lutych |
| řemínek na ruku | kůže |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Korek | guma |
| Podložka | 60 mm pro trekking a 90 mm pro zimu |
| Reference výrobce | R10816 |
Design trekových holí Terre:
Hůlky z řady Terre Trek jsou hole s autentickým designem inspirovaným přírodou. Od svého založení společnost Guidetti nabízí řadu tyčí potažených dřevem, které v sobě spojují technickost a autentičnost.
Tento rok byly hůlky Terre de Trek přepracovány, aby přinesly více modernosti a barev a zároveň zachovaly tradiční stránku.

Rukojeť R-Go Cork:
Rukojeť R-Go Guidetti byla přizpůsobena pro řadu Land Trek.
Tu tvoří ergonomický korkový návlek se specifickým designem pro opření ruky při tlaku. Knoflík je široký a vícepolohový a potažený koženým potahem.
Korková rukojeť je pohodlná a umožňuje dobrou absorpci potu během používání.

Řemínek na zápěstí Earth od společnosti Trek:
Špičkový řemínek Trek Terre dodává hokejce autentický vzhled. Skládá se z kožené pochvy, lněné látky a kovové přezky.
Vnitřek náramku je vyroben ze syntetické kožešiny pro maximální pohodlí při uchopení.

Très bons bâtons
Bons bâtons de randonnée. La dragonne est très agréable et confortable.