Djinn Petzl carabiner
Is carabiner láidir iontaofa é an Djinn atá deartha le haghaidh dreapadóireachta carraige.
• Crios frithchuimilte rópa leathan chun caitheamh a chosc
• Ard-iontaofacht meicníocht finger
• Oscailt mhéar mór le láimhseáil éasca
• Próifíl H-chruthach le haghaidh níos mó Gile
• Córas: Keylock (seachain snagging)
• Ar fáil i leagan finger díreach agus méar cuartha le haghaidh oiriúnú níos fearr
• Déanann an leagan finger cuartha an rópa agus na gearrthóga a chobhsú go héifeachtach
Cineálacha: Méar Dhíreach / Finger Cuartha

580 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 45 g |
| Ábhair | alúmanaim |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12275 cineál B / UIAA |
| Neart ais mór | 23 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | 9 kN |
| Neart mion-ais | 8 kN |
| Ag oscailt | 24 mm |
| Cumas | 24 mm |
| Tagairt monaróir | M060AA00 / M060BA00 / M060BA01 |