Ange Finesse Petzl Sléibhteoireachta Quickdraw - samhail nua
Is éard atá in Ange Finess ná tarraingt sciobtha ultraéadrom atá tiomnaithe do sléibhteoireacht.
• Quickdraw dlúth agus durable
• Carbóirí aingeal a thairgeann an cóimheas meáchain/neart is fearr
• Carabiners atá feistithe le teicneolaíocht Monofil Keylock le próifíl H le haghaidh níos mó Gile
• Ard-iontaofacht meicníocht finger
• Oscailt mhéar mór le láimhseáil éasca
Ar fáil i faid 10 agus 17 cm le carabiners Ange S agus/nó Ange L

783 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 10cm (S+S): 63g / 17cm (S+S): 66g / 17cm (S+L): 72g / 17cm (L+L): 78g |
| Ábhair | carabiners alúmanaim / HDPE uigí le fuála polaimíde / Teaghrán rubair |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | carabiner: CE EN 12275 cineál B, UIAA / webbing: CE EN 566, UIAA |
| Neart ais mór | Aingeal S: 20 kN / Aingeal L: 22 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | Aingeal S: 9 kN / Aingeal L: 10 kN |
| Neart mion-ais | Aingeal S: 7 kN / Aingeal L: 7 kN |
| Ag oscailt | Aingeal S: 23 mm / Aingeal L: 26 mm |
| Cumas | 21 mm |
| Fad strap | 17 cm |
| Neart strap | 22 kN |
| Tagairt monaróir | M057AA00 / M057AA01 / M057BA00 / M057CA00 |
Tá quickdraws Ange Finesse Petzl feistithe leis na carabiners Ange S agus Ange L den ghlúin is déanaí. Cinntíonn teicneolaíocht Petzl's MonoFil Keylock agus próifíl H go bhfuil na carabiners seo ultralight agus go bhfuil an cóimheas meáchain-le-neart is fearr acu. Ráthaíonn siad marthanacht den scoth freisin, díreach cosúil leis na fáinní Finesse nua. Tá na quickdraws feistithe le cosaint sling String S chun an carabiner a shuíomh i gceart ar thaobh an rópa, agus iad ag bearradh, agus an sling a chosaint ó scríobadh.
• Ar fáil i gceithre leagan chun freastal ar riachtanais gach duine:
- cuardach le haghaidh Gile: 10 cm quickdraw le carabiners Ange S ag an mbarr agus ag bun
- leagan dlúth chun an tarraingt a bhainistiú: quickdraw 17 cm le carabiners Ange S ag an mbarr agus ag an mbun
- leagan dlúth ar mhaithe le héascaíocht ghearrtha: quickdraw 17 cm le carabiner Ange S ar thaobh an ancaire agus carabiner Ange L chun an rópa a rith
- leagan is fearr le eirgeanamaíocht agus bearradh éasca: quickdraw 17 cm le carabiners Ange L ag an mbarr agus ag an mbun
• Carbóirí geata sreinge ultralight ANGE S agus ANGE L:
- Cinntíonn MonoFil Keylock Petzl go n-osclaítear agus go ndúnfar an carabiner níos mín, agus go dtugann sé saolré i bhfad níos faide ná na carabinéirí sreinge traidisiúnta,
- le próifíl shonrach an charabóra, chomh maith lena chuid i gcruth H, is féidir an méid agus an cóimheas meáchain/friotaíochta a bharrfheabhsú,
- go bhfuil an rian ar an gcuid íochtair den charabóir suite ar shlí a fhágann go ndíluailfear an teaghrán, chun go mbeidh sé i bhfabhar suíomh ceart an sling quickdraw i gcomparáid leis an gcarbóir.
• Coinníonn an Teaghrán S carabiner an quickdraw ar thaobh an rópa in áit agus cosnaíonn sé an uigí ó scríobadh.
Tá an rian ar an gcuid íochtair den charabiner suite ar bhealach a dhíluailfidh an Teaghrán, chun suíomh ceart an strap quickdraw a chur chun cinn maidir leis an carabiner.