MonoFil Keylock Ange S carabiner geata Petzl
Is carabiner geata sreang Keylock thar a bheith éadrom (28 g) é an Ange S atá deartha le haghaidh dreapadóireachta agus sléibhteoireachta fad-achair.
• Giniúint nua carabiner geata sreinge an-éadrom
• Gluaiseacht mhéar an-réidh
• Teicneolaíocht MonoFil Keylock agus próifíl H don chóimheas neart-go-meáchain is fearr
• Éascaítear bearradh agus díghearradh a bhuíochas dá chruth gob
• Díluailíonn an rian ar an gcuid íochtair den charabóir Teaghrán an tharraing tapaidh
• Dearadh atá i bhfabhar sliocht an rópa agus a laghdaíonn caitheamh an charabóra

381 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 28 g |
| Ábhair | alúmanaim |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12275 cineál B / UIAA |
| Neart ais mór | 20 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | 9 kN |
| Neart mion-ais | 7 kN |
| Ag oscailt | 23 mm |
| Cumas | 19 mm |
| Tagairt monaróir | M57 G/M57 O |