P030099
Diaľková čelovka Nao Petzl - Nová verzia
Najnovšia generácia diaľkového svetlometu NAO je veľmi výkonná nabíjateľná čelovka (700 lúmenov) vybavená technológiou REACTIVE LIGHTING
• Viaclúčový svetlomet
• Technológia reaktívneho osvetlenia: automaticky prispôsobuje intenzitu svetla počas pohybu
• Osvetlenie vhodné pre všetky situácie
• Nabíjateľná čelovka (lítium-iónová batéria) na časté používanie
• Výkon od 7 do 700 lumenov a dosvit od 2 do 135 metrov
• Veľká autonómia: až 6:30 pri 700 lúmenoch
• Súčasťou balenia je nabíjateľná batéria a 30 cm USB kábel
• Voliteľná súprava pásu

0 Položka položky
Môžete objednávať, počítajte s týždenným meškaním
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 185 g |
| Záruka | lampa: 3 roky / batéria: 1 rok alebo 300 nabíjacích cyklov |
| Certifikácie | CE |
| farby) | koralové alebo čierne |
| typ lúča | široký alebo zmiešaný |
| Maximálne množstvo svetla | 700 lumenov |
| Vzdialenosť max | 135 m |
| Vodeodolný | IPX4 (odolný voči poveternostným vplyvom) |
| technológie | reaktívne osvetlenie alebo konštantné osvetlenie |
| Jedlo | 3100 mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria (súčasťou balenia) |
| Čas načítania | od 6:00 do 20:00 |
| Kompatibilita batérie | 2 batérie AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia) |
| Referencia výrobcu | E36AHR 2 |
Čelovka NAO je vybavená technológiou Reactive Lighting. Tento inteligentný režim umožňuje okamžite a automaticky prispôsobiť výkon osvetlenia počas vašich ciest.
Výkon osvetlenia je tak optimalizovaný, ako aj autonómia.
NAO ponúka výnimočný výkon 700 lúmenov v režime „Max power“. Pri konštantnom osvetlení (režim Constant Lighting) je intenzita svetla 120 lumenov po dobu 8 hodín.
Rôzne režimy osvetlenia vám umožňujú využívať osvetlenie prispôsobené všetkým situáciám, od videnia na blízko po videnie do diaľky (od 7 do 700 lúmenov, od 2 do 135 metrov).
Nabíjateľná lítium-iónová batéria s USB portom je vhodná na časté používanie.
Súprava opasku, ktorá je k dispozícii ako voliteľná výbava, umožňuje preniesť dobíjaciu batériu na opasok pre väčšie pohodlie.
Táto čelovka je referenciou pre dynamické a intenzívne outdoorové aktivity (beh, trail-beh...).
• Režim REAKTÍVNEHO OSVETLENIA:
Viac autonómie, vizuálneho komfortu a ovládania znížené na minimum vďaka technológii REACTIVE LIGHTING. Výkon osvetlenia sa automaticky prispôsobuje vďaka svetelnému senzoru na optimalizáciu využitia batérie. Umožňuje vám mať čo najviac voľné ruky a ponúka optimálne riadenie zdroja energie.
• K dispozícii je aj režim konštantného osvetlenia, ktorý zaručuje stabilné osvetlenie, ktoré sa neznižuje počas zvolenej autonómie.
• Maximálny svetelný výkon: 700 lumenov
• K dispozícii sú dve úrovne osvetlenia:
- MAX POWER: priorita napájania
- MAX AUTONOMY: priorita autonómie
• Funkcia uzamknutia, aby sa zabránilo náhodnému vznieteniu počas prepravy/skladovania
• Veľmi dobrá stabilita svietidla na hlave: nastaviteľná čelenka a prídavná horná čelenka pre technické činnosti
• 3100 mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria (súčasť balenia):
- účinný pri nízkych teplotách
- ľahko dobíjateľné pomocou integrovanej USB zásuvky (kompatibilné so všetkými USB nabíjačkami: mobilný telefón, MP3 prehrávač, počítač, prenosná rezerva energie, solárny panel, nabíjačka do zapaľovača atď.)
- kontrolka nabitia/vybitia pre vizualizáciu stavu batérie
- núdzovo vymeniteľné dvoma batériami AAA/LR03 (znížený výkon)
• NAO súprava opasku dostupná ako voliteľná možnosť na našej stránke (veľmi obľúbená medzi odborníkmi): umožňuje presunutie dobíjacej batérie na opasok, aby sa znížila hmotnosť na hlave alebo aby sa batéria udržala v zime v teple
• Prispôsobiteľné osvetlenie pomocou softvéru OS by Petzl, bezplatné stiahnutie na www.petzl.com/OS
• Svetelný výkon:
Kompatibilné príslušenstvo pre všetky generácie svetlometov Petzl NAO a NAO+ (dostupné v predajni):
Très bonne lampe de rando et trekking
Très bonne lampe que j'utilise maintenant depuis plusieurs années. Cette nouvelle version est améliorée quant au tour de tête. La technologie réactive lightning et particulièrement intéressantes lorsque l'on court ou marche la nuit