P030099
Latarka czołowa z pilotem Nao Petzl - Nowa wersja
Najnowsza generacja latarki czołowej NAO to bardzo mocna latarka czołowa z możliwością ładowania (700 lumenów) wyposażona w technologię REACTIVE LIGHTING
• Reflektor wielowiązkowy
• Technologia reaktywnego oświetlenia: automatycznie dostosowuje natężenie światła podczas ruchu
• Oświetlenie odpowiednie do wszystkich sytuacji
• Ładowalna latarka czołowa (bateria litowo-jonowa) do częstego użytkowania
• Moc od 7 do 700 lumenów i oświetlenie od 2 do 135 metrów
• Duża autonomia: do 6h30 przy 700 lumenach
• W zestawie akumulator i kabel USB o długości 30 cm
• Opcjonalny zestaw pasków

0 Przedmiot Przedmioty
Możesz zamówić, liczyć tydzień opóźnienia
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 185 g |
| Gwarancja | lampa: 3 lata / bateria: 1 rok lub 300 cykli ładowania |
| Certyfikaty | CE |
| Zabarwienie) | koralowy lub czarny |
| typ belki | szeroki lub mieszany |
| Maksymalna ilość światła | 700 lumenów |
| maksymalna odległość | 135 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne) |
| Technologia | oświetlenie reaktywne lub oświetlenie ciągłe |
| Żywność | Akumulator litowo-jonowy 3100 mAh (w zestawie) |
| Czas ładowania | 6-8 rano |
| Kompatybilność baterii | 2 baterie AAA/LR03 (brak w zestawie) |
| Numer referencyjny producenta | E36AHR 2 |
Latarka czołowa NAO jest wyposażona w technologię Reactive Lighting. Ten inteligentny tryb umożliwia natychmiastową i automatyczną regulację mocy oświetlenia podczas podróży.
W ten sposób zoptymalizowana jest moc oświetlenia, a także autonomia.
NAO oferuje wyjątkową moc 700 lumenów w trybie „Maksymalna moc”. Przy stałym oświetleniu (tryb Constant Lighting) natężenie światła wynosi 120 lumenów przez 8 godzin.
Różne tryby oświetlenia pozwalają korzystać z oświetlenia dostosowanego do wszystkich sytuacji, od widzenia bliskiego po widzenie na odległość (od 7 do 700 lumenów, od 2 do 135 metrów).
Akumulator litowo-jonowy z portem USB nadaje się do częstego użytkowania.
Dostępny jako opcja zestaw do pasa umożliwia przeniesienie akumulatora na pas dla większego komfortu.
Ta czołówka jest wzorem dla dynamicznych i intensywnych aktywności na świeżym powietrzu (bieganie, bieganie w terenie...).
• Tryb OŚWIETLENIA REAKTYWNEGO:
Większa autonomia, komfort wizualny i obsługa zredukowane do minimum dzięki technologii REACTIVE LIGHTING. Moc oświetlenia dostosowuje się automatycznie dzięki czujnikowi światła, który optymalizuje wykorzystanie baterii. Pozwala zachować jak najwięcej wolnych rąk i zapewnia optymalne zarządzanie źródłem energii.
• Dostępny jest również tryb stałego oświetlenia, gwarantujący stabilne oświetlenie, które nie słabnie przez całą wybraną autonomię.
• Maksymalna moc świetlna: 700 lumenów
• Dostępne dwa poziomy oświetlenia:
-MAKS. MOC: priorytet mocy
- MAX AUTONOMY: priorytet autonomii
• Funkcja blokady zapobiegająca przypadkowemu zapłonowi podczas transportu/przechowywania
• Bardzo dobra stabilność lampy na głowie: regulowany pałąk oraz dodatkowy górny pałąk do czynności technicznych
• Akumulator litowo-jonowy 3100 mAh (w zestawie):
- wydajny w niskich temperaturach
- łatwe ładowanie dzięki zintegrowanemu gniazdu USB (kompatybilne ze wszystkimi ładowarkami USB: telefonem komórkowym, odtwarzaczem MP3, komputerem, przenośną rezerwą energii, panelem słonecznym, ładowarką do gniazda zapalniczki itp.)
- lampka kontrolna ładowania/rozładowania do wizualizacji stanu baterii;
- awaryjna wymiana na dwie baterie AAA/LR03 (obniżona wydajność)
• Zestaw pasów NAO dostępny jako opcja na naszej stronie (bardzo popularny wśród praktyków): umożliwia przeniesienie akumulatora na pas w celu zmniejszenia ciężaru głowy lub utrzymania ciepła akumulatora w zimie
• Konfigurowalne oświetlenie za pomocą oprogramowania OS by Petzl, do bezpłatnego pobrania ze strony www.petzl.com/OS
• Wydajność oświetlenia:
Kompatybilne akcesoria do wszystkich generacji latarek czołowych Petzl NAO i NAO+ (dostępne w sklepie):
Très bonne lampe de rando et trekking
Très bonne lampe que j'utilise maintenant depuis plusieurs années. Cette nouvelle version est améliorée quant au tour de tête. La technologie réactive lightning et particulièrement intéressantes lorsque l'on court ou marche la nuit