P030099
Ceannlampa cianda Nao Petzl - Leagan Nua
Ceannlampa cianda na giniúna is déanaí, is ceannlampa in-athluchtaithe an-chumhachtach é an NAO (700 lumens) atá feistithe le teicneolaíocht SOILSIÚ Imoibríoch
• Ceannlampa il-léas
• Teicneolaíocht Soilsiú Imoibríoch: déanann sé an déine solais a oiriúnú go huathoibríoch agus é ag gluaiseacht
• Soilsiú oiriúnach do gach cás
• Ceannlampa in-athluchtaithe (ceallraí litiam-ian) le húsáid go minic
• Cumhacht ó 7 go 700 lumens agus soilsiú ó 2 go 135 méadar
• Féinriail mhór: suas le 6h30 ag 700 lumens
• Ceallraí in-athluchtaithe agus cábla USB 30cm san áireamh
• Trealamh crios roghnach

0 Item Items
Is féidir leat a ordú, comhaireamh seachtain de mhoill
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 185 g |
| Ráthaíocht | lampa: 3 bliana / ceallraí: 1 bhliain nó 300 timthriallta muirir |
| Deimhnithe | CE |
| Dathanna) | coiréil nó dubh |
| cineál bhíoma | leathan nó measctha |
| Uasmhéid solais | 700 lúman |
| Fad max | 135 m |
| Uiscedhíonta | IPX4 (aimsirdhíonach) |
| Teicneolaíocht | soilsiú imoibríoch u soilsiú tairiseach |
| Bia | Ceallraí in-athluchtaithe 3100 mAh litiam-ian (san áireamh) |
| Am luchtaithe | 6 go 8 p.m. |
| Comhoiriúnacht ceallraí | 2 chadhnraí AAA/LR03 (gan a bheith san áireamh) |
| Tagairt monaróir | E36AHR 2 |
Tá an ceannlampa NAO feistithe le teicneolaíocht Soilsiú Imoibríoch. Leis an modh cliste seo is féidir an chumhacht soilsithe a oiriúnú láithreach agus go huathoibríoch le linn do thaisteal.
Dá bhrí sin tá an chumhacht soilsithe optamaithe chomh maith leis an neamhspleáchas.
Tairgeann an NAO aschur eisceachtúil de 700 lumens i mód "Max power". I soilsiú leanúnach (modh Soilsiú Seasmhach), is é an déine solais 120 lumens ar feadh 8 uair an chloig.
Ceadaíonn na modhanna soilsithe éagsúla duit leas a bhaint as soilsiú atá oiriúnaithe do gach cás, ó fhís ghaireacht go fís i bhfad i gcéin (ó 7 go 700 lumens, ó 2 go 135 méadar).
Tá an ceallraí Litiam-ian rechargeable lena port USB oiriúnach le húsáid go minic.
Le feiste crios atá ar fáil mar rogha is féidir an ceallraí in-athluchtaithe a dhíbirt go dtí an crios le haghaidh níos compordaí.
Is tagairt é an ceannlampa seo do ghníomhaíochtaí dinimiciúla agus diana amuigh (Rith, Rith Cosán...).
• Mód SOILSIÚ REACTIVE:
Níos mó neamhspleáchais, compord amhairc agus láimhseáil laghdaithe go híosmhéid a bhuíochas sin do theicneolaíocht SOILSIÚ REACTIVE. Déanann an chumhacht soilsithe oiriúnú go huathoibríoch, a bhuíochas le braiteoir solais chun úsáid na ceallraí a bharrfheabhsú. Ligeann sé duit do lámha a choinneáil saor oiread agus is féidir agus cuireann sé an bhainistíocht is fearr ar an bhfoinse fuinnimh ar fáil.
• Modh soilsithe tairiseach ar fáil freisin, a ráthaíonn soilsiú cobhsaí nach laghdaítear ar fud an neamhspleáchais roghnaithe.
• Aschur solais uasta: 700 lumens
• Dhá leibhéal soilsithe ar fáil:
- MAX POWER: tosaíocht cumhachta
- MAX Uathrialach: tosaíocht an neamhspleáchais
• Feidhm ghlas chun adhaint thaisme a chosc le linn iompair/stórála
• Cobhsaíocht an-mhaith an lampa ar an ceann: headband inchoigeartaithe agus headband breise uachtair le haghaidh gníomhaíochtaí teicniúla
• Ceallraí in-athluchtaithe 3100 mAh Litiam-ian (san áireamh):
- éifeachtach ag teocht íseal
- in-athluchtaithe go héasca lena soicéad USB comhtháite (ag luí leis na chargers USB go léir: fón póca, seinnteoir MP3, ríomhaire, cúlchiste fuinnimh iniompartha, painéal gréine, charger níos éadroime toitíní, etc.)
- solas táscaire luchtaithe/urscaoilte chun stádas na ceallraí a shamhlú
- in-athsholáthair i gcás éigeandála ag dhá chadhnraí AAA/LR03 (feidhmíocht laghdaithe)
• Trealamh crios NAO ar fáil mar rogha ar ár suíomh (an-tóir ag cleachtóirí): ceadaíonn sé an ceallraí rechargeable a aistriú chuig an crios chun laghdú ar an meáchan ar an ceann nó a choinneáil ar an ceallraí rechargeable te sa gheimhreadh.
• Soilsiú inoiriúnaithe le bogearraí OS le Petzl, íoslódáil saor in aisce ag www.petzl.com/OS
• Feidhmíocht soilsithe:
Gabhálais chomhoiriúnacha do gach glúin de cheannsoilse Petzl NAO agus NAO+ (ar fáil sa siopa):
Très bonne lampe de rando et trekking
Très bonne lampe que j'utilise maintenant depuis plusieurs années. Cette nouvelle version est améliorée quant au tour de tête. La technologie réactive lightning et particulièrement intéressantes lorsque l'on court ou marche la nuit