Bindi ultraľahká čelovka Petzl
Bindi Petzl je kompaktná a ultraľahká čelovka (35 g).
Ľahko sa nabíja cez USB a ponúka výkon 200 lúmenov, ideálny pre každodenné a horské aktivity, beh...
• 2 farby osvetlenia: čierna alebo červená
• 3 režimy osvetlenia: blízkosť (maximálna autonómia), premiestnenie a videnie do diaľky (maximálny výkon)
• 1 režim blikania (bezpečnostný)
• Napájanie zabezpečuje 680 mAh nabíjateľná batéria
• Autonómia: až 3 hodiny pri 100 lúmenoch
• Výkon od 5 do 200 lumenov a dosvit od 6 do 36 metrov
Ideálne pre outdoorové aktivity

591 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 35 g |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikácie | CE |
| Maximálne množstvo svetla | 200 lumenov |
| Vzdialenosť max | 36 m |
| Vodeodolný | IPX4 (odolný voči poveternostným vplyvom) |
| Jedlo | 680mAh nabíjateľná batéria |
| Referencia výrobcu | E102AA00 (čierna) / E102AA01 (oranžová) / E102AA02 (smaragdová modrá) |
• Užívateľský komfort a osvetlenie:
- tenká čelenka, ktorá sa rýchlo prispôsobí
- predná časť, ktorú možno nosiť okolo krku
- 3 režimy osvetlenia pre veľkú všestrannosť
- blikajúci režim pre bezpečnosť, ktorý je viditeľný z diaľky
- dobíjateľné cez micro USB konektor
- červené osvetlenie pre vyhnúť sa oslneniu počas skupinových aktivít a zachovať nočné videnie
- 2 funkcie "Lock", aby sa zabránilo náhodnému vznieteniu počas prepravy
- čelovka s odnímateľnou hlavicou (umožní vám vidieť dopredu pri nosení okolo krku
• Svetelný výkon: