Ceannlampa Bindi Ultralight Petzl
Is ceannlampa dlúth agus ultralight (35 g) é an Bindi Petzl.
In-athluchtaithe go héasca le USB, cuireann sé cumhacht 200 lumens, atá oiriúnach le haghaidh gníomhaíochtaí laethúla agus sléibhe, ag rith ...
• 2 dathanna soilsithe: dubh nó dearg
• 3 mhodh soilsithe: cóngaracht (uas-uathriail), díláithriú agus fís i bhfad i gcéin (uaschumhacht)
• 1 mhodh gealánacha (sábháilteacht)
• Cumhachtaithe ag ceallraí in-athluchtaithe 680 mAh
• Neamhspleáchas: suas le 3h ar 100 lúman
• Cumhacht ó 5 go 200 lumens agus soilsiú ó 6 go 36 méadar
Ideal le haghaidh gníomhaíochtaí amuigh faoin aer

591 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 35 g |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE |
| Uasmhéid solais | 200 lúman |
| Fad max | 36 m |
| Uiscedhíonta | IPX4 (aimsirdhíonach) |
| Bia | 680mAh ceallraí rechargeable |
| Tagairt monaróir | E102AA00 (dubh) / E102AA01 (oráiste) / E102AA02 (gorm emerald) |
• Compord agus soilsiú úsáideora:
- ceannbhanda tanaí a choigeartóidh go tapa
- tosaigh is féidir a chaitheamh thart ar an muineál
- 3 mhodh soilsithe le haghaidh solúbthachta iontach
- modh splancála chun sábháilteacht a fheiceáil ó chian
- in-athluchtaithe trí soicéad micrea USB
- soilsiú dearg le haghaidh seachain glare le linn gníomhaíochtaí grúpa agus fís oíche a chaomhnú
- 2 fheidhm "Glasáil" chun adhaint thaisme le linn iompair a chosc
- ceannlampa le ceann inbhainte (is féidir leat a fheiceáil chun tosaigh nuair a chaitear thart ar an muineál
• Feidhmíocht soilsithe: