Bindi ultralehká čelovka Petzl
Bindi Petzl je kompaktní a ultralehká čelovka (35 g).
Snadno dobíjecí přes USB, nabízí výkon 200 lumenů, ideální pro denní a horské aktivity, běh...
• 2 barvy osvětlení: černá nebo červená
• 3 režimy osvětlení: blízkost (maximální autonomie), přemístění a vidění do dálky (maximální výkon)
• 1 režim blikání (bezpečnostní)
• Napájení zajišťuje dobíjecí baterie 680 mAh
• Autonomie: až 3 hodiny při 100 lumenech
• Výkon od 5 do 200 lumenů a osvětlení od 6 do 36 metrů
Ideální pro outdoorové aktivity

591 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 35 g |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE |
| Maximální množství světla | 200 lumenů |
| Vzdálenost max | 36 m |
| Hydroizolace | IPX4 (odolný vůči povětrnostním vlivům) |
| Jídlo | 680mAh dobíjecí baterie |
| Reference výrobce | E102AA00 (černá) / E102AA01 (oranžová) / E102AA02 (smaragdově modrá) |
• Uživatelský komfort a osvětlení:
- tenká čelenka, která se rychle přizpůsobí
- přední, které lze nosit kolem krku
- 3 režimy osvětlení pro velkou všestrannost
- blikající režim pro bezpečnost, aby byl vidět z dálky
- dobíjecí přes micro USB zásuvku
- červené osvětlení pro vyhněte se oslnění během skupinových aktivit a zachovat noční vidění
- 2 funkce "Lock", aby se zabránilo náhodnému vznícení během přepravy
- čelovka s odnímatelnou hlavou (umožňuje vidět dopředu při nošení na krku
• Výkon osvětlení: