Υπέρελαφρος προβολέας Bindi Petzl
Το Bindi Petzl είναι ένας συμπαγής και εξαιρετικά ελαφρύς προβολέας (35 g).
Εύκολα επαναφορτιζόμενη με USB, προσφέρει ισχύ 200 lumen, ιδανικό για καθημερινές και ορεινές δραστηριότητες, τρέξιμο...
• 2 χρώματα φωτισμού: μαύρο ή κόκκινο
• 3 λειτουργίες φωτισμού: εγγύτητα (μέγιστη αυτονομία), μετατόπιση και μακρινή όραση (μέγιστη ισχύς)
• 1 λειτουργία αναβοσβήνει (ασφάλεια)
• Τροφοδοτείται από επαναφορτιζόμενη μπαταρία 680 mAh
• Αυτονομία: έως 3 ώρες στα 100 lumens
• Ισχύς από 5 έως 200 lumen και φωτισμός από 6 έως 36 μέτρα
Ιδανικό για υπαίθριες δραστηριότητες

591 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 35 g |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Μέγιστη ποσότητα φωτός | 200 lumens |
| μέγιστη απόσταση | 36 m |
| Στεγανοποίηση | IPX4 (αδιάβροχο) |
| Φαγητό | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 680mAh |
| Αναφορά κατασκευαστή | E102AA00 (μαύρο) / E102AA01 (πορτοκαλί) / E102AA02 (σμαραγδί μπλε) |
• Άνεση και φωτισμός χρήστη:
- Λεπτό κεφαλόδεσμο που προσαρμόζεται γρήγορα
- μετωπική που μπορεί να φορεθεί γύρω από το λαιμό
- 3 λειτουργίες φωτισμού για μεγάλη ευελιξία
- μια λειτουργία που αναβοσβήνει για ασφάλεια να φαίνεται από μακριά
- επαναφορτιζόμενη μέσω υποδοχής micro USB
- κόκκινο φωτισμό για αποφύγετε τη λάμψη κατά τη διάρκεια των ομαδικών δραστηριοτήτων και για τη διατήρηση της νυχτερινής όρασης
- 2 λειτουργίες "Κλείδωμα" για αποφυγή τυχαίας ανάφλεξης κατά τη μεταφορά
- προβολέας με αφαιρούμενη κεφαλή (σας επιτρέπει να βλέπετε μπροστά όταν φοριέται γύρω από το λαιμό
• Απόδοση φωτισμού: