GPSmap 65 / GPSmap 65s Turistický GPS
Model na výber:
- GPSMAP 65: GPS portable avec une carte TopoActive Europe intégrée
- GPSMAP 65s: GPS portable avec une carte TopoActive Europe intégrée, altimètre barométrique et compas
• Robustné a odolné rozhranie (IPX7)
• 2,6 palcový farebný antireflexný displej
• Predinštalovaná mapa Európy TopoActive
• Vnútorná pamäť 16 GB a možnosť pridania pamäťovej karty microSD™
• Multi GNSS (globálny navigačný satelitný systém): GPS+Glonass+Galileo
• 3-osový elektronický kompas s kompenzáciou sklonu (GPSAP 65s)
• Barometrický výškomer (GPSAP 65s)
• Bezdrôtové funkcie Bluetooth
• Kompatibilné s príslušenstvom ANT+
• Schopnosť vytvárať trasy
• Bezplatný softvér na mapovanie a plánovanie trasy BaseCamp
• 250 obrázkov BirdsEye
• Autonómia až 16 hodín
Ideálne pre vysokohorskú turistiku a viacdňové túry
IGN Topo France, región Topo France a horské mapy Topo France sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo
Možnosť platby v 3 splátkach, opýtajte sa nás na contact@mgaffaires.com
GPS Garmin USA

2674 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 217 g (vrátane batérií) |
| Rozmer | 6,1 x 16 x 3,6 cm |
| Obrazovka | 3,6 x 5,5 cm (2,6 palca) / transflektívny TFT farebný displej, 65 000 farieb |
| Rozhodnutie | 160 x 240 pixelov |
| Certifikácia | IPX7 |
| Nástroje | GPS/GLONASS/GALILEO |
| Batéria | 2 batérie AA (nie sú súčasťou balenia): odporúčané NiMH alebo lítiové |
| Autonómia | do 16:00 hod. |
| Interná flash pamäť | 16 GB (s predinštalovanými mapami) |
| Čítačka kariet MicroSD | Áno |
| Pripojenie PC | USB |
| Predinštalované mapy | Garmin TopoActive Europe |
| Trasové body | 5000 |
| Trasy | 200 |
| Záznam sledovania | 10 000 bodov / 200 uložených skladieb |
| Referencia výrobcu | GPSmap 65 [010-02451-01] / GPSmap 65s [010-02451-11] |
Gps 65
Livraison rapide, très bon gps, conforme a mes attentes.
Trés bien
Professionnalisme assuré.
GPS 65 s
Très bon appareil, livré rapidement
Michaël que j'ai eu au téléphone a été super sympa .Petit souci de démarrage mais Mickaël a su le régler rapidement et avec beaucoup de gentillesse .
Je recommande
GPS + IGN
Belle promo, le destinataire semble heureux de l'appareil !
GPSMAP 65s
Après avoir perdu mon 62st, j'ai fait le choix de racheter le même type de produit mais plus récent avec ce 65s. Ce GPSMAP est au top pour mes activités de randonné en VTT ou moto enduro. Très résistant au choc.
Le site MGAFFAIRES est au top, La personne que j'ai eu au téléphone était super sympa et a fait son possible pour m'envoyer le produit très rapidement la veille de Noël. Je recommande cette boutique.
Très bien
Produit livré rapidement, fonctionne très bien. C'est le meilleur site internet que nous ayons trouvé pour comparer entre eux les GPS dans leurs différentes versions ! Clair, précis, professionnel et pédagogique, ce qui est très appréciable.