GPSMAP 65 / GPSMAP 65s Wędrówki GPS
Model do wyboru:
- GPSMAP 65: GPS portable avec une carte TopoActive Europe intégrée
- GPSMAP 65s: GPS portable avec une carte TopoActive Europe intégrée, altimètre barométrique et compas
• Solidny i odporny interfejs (IPX7)
• Kolorowy ekran przeciwodblaskowy o przekątnej 2,6 cala;
• Fabrycznie załadowana mapa Europy TopoActive
• 16 GB pamięci wewnętrznej i możliwość dodania karty pamięci microSD™
• Multi GNSS (globalny system nawigacji satelitarnej): GPS+Glonass+Galiléo
• 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją przechyłu (GPSMAP 65s)
• Wysokościomierz barometryczny (GPSMAP 65s)
• Funkcje bezprzewodowe Bluetooth
• Kompatybilny z akcesoriami ANT+
• Możliwość tworzenia tras
• Darmowe oprogramowanie do mapowania i planowania tras BaseCamp
• 250 zdjęć BirdsEye
• Autonomia do 16 godzin
Idealny na wędrówki wysokogórskie i wielodniowe wędrówki
Mapy górskie IGN Topo France, Topo France i Topo France dostępne jako opcja
Możliwość płatności w 3 ratach, zapytaj nas na contact@mgaffaires.com
GPS Garmin Polska

2674 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 217g (w tym baterie) |
| Wymiar | 6,1 x 16 x 3,6 cm |
| Ekran | 3,6 x 5,5 cm (2,6 cala) / transfleksyjny kolorowy wyświetlacz TFT, 65 000 kolorów |
| Rezolucja | 160 x 240 pikseli |
| Certyfikat | IPX7 |
| Instrumenty | GPS/GLONASS/GALILEO |
| Bateria | 2 baterie AA (brak w zestawie): zalecane NiMH lub litowe |
| Autonomia | do 16:00 |
| Wewnętrzna pamięć flash | 16 GB (z fabrycznie załadowanymi mapami) |
| Czytnik kart microSD | TAk |
| Połączenie z komputerem | USB |
| Fabrycznie załadowane mapy | Garmin TopoActive Europa |
| Punkty trasy | 5000 |
| Trasy | 200 |
| Dziennik śledzenia | 10 000 punktów / 200 zapisanych śladów |
| Numer referencyjny producenta | GPSMAP 65 [010-02451-01] / GPSMAP 65s [010-02451-11] |
Gps 65
Livraison rapide, très bon gps, conforme a mes attentes.
Trés bien
Professionnalisme assuré.
GPS 65 s
Très bon appareil, livré rapidement
Michaël que j'ai eu au téléphone a été super sympa .Petit souci de démarrage mais Mickaël a su le régler rapidement et avec beaucoup de gentillesse .
Je recommande
GPS + IGN
Belle promo, le destinataire semble heureux de l'appareil !
GPSMAP 65s
Après avoir perdu mon 62st, j'ai fait le choix de racheter le même type de produit mais plus récent avec ce 65s. Ce GPSMAP est au top pour mes activités de randonné en VTT ou moto enduro. Très résistant au choc.
Le site MGAFFAIRES est au top, La personne que j'ai eu au téléphone était super sympa et a fait son possible pour m'envoyer le produit très rapidement la veille de Noël. Je recommande cette boutique.
Très bien
Produit livré rapidement, fonctionne très bien. C'est le meilleur site internet que nous ayons trouvé pour comparer entre eux les GPS dans leurs différentes versions ! Clair, précis, professionnel et pédagogique, ce qui est très appréciable.