GPSMAP 65 / GPSMAP 65s GPS Hiking
Múnla le roghnú:
- GPSMAP 65: GPS portable avec une carte TopoActive Europe intégrée
- GPSMAP 65s: GPS portable avec une carte TopoActive Europe intégrée, altimètre barométrique et compas
• Comhéadan láidir agus frithsheasmhach (IPX7)
• Scáileán dath frith-glare 2.6 orlach
• Léarscáil den Eoraip TopoActive réamhluchtaithe
• Cuimhne inmheánach 16GB agus deis cárta cuimhne microSD™ a chur leis
• Il GNSS (Córas Domhanda um Loingseoireacht Satailíte): GPS+Glonass+Galiléo
• Compás leictreonach tilt-chúitithe 3-ais (GPSMAP 65s)
• Altiméadar barometric (GPSMAP 65s)
• Gnéithe Bluetooth gan sreang
• Ag luí le gabhálais ANT+
• Cumas bealaí a chruthú
• Bogearraí Mapála agus Pleanála Bealaigh In Aisce BaseCamp
• 250 íomhá BirdsEye
• Neamhspleáchas suas le 16 uair an chloig
Ideal le haghaidh siúlóide sléibhe ard agus treks il-lae
Tá léarscáileanna sléibhe IGN Topo France, réigiún Topo France agus Topo France ar fáil mar rogha
Deis íoc i 3 thráthchuid, cuir ceist orainn ag contact@mgaffaires.com
GPS Garmin Stáit Aontaithe Mheiriceá

2674 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 217g (ceallraí san áireamh) |
| Toise | 6,1 x 16 x 3,6 cm |
| Scáileán | 3.6 x 5.5 cm (2.6 orlach) / taispeáint dath TFT tras-aistritheach, 65,000 dathanna |
| Rún | 160x240 picteilín |
| Deimhniú | IPX7 |
| Ionstraimí | GPS/GLONASS/GALILEO |
| Ceallraí | 2 cadhnraí AA (gan áireamh): NiMH nó Litiam molta |
| Féinriail | go dtí 4 p.m. |
| Cuimhne flash inmheánach | 16 GB (le léarscáileanna réamhluchtaithe) |
| Léitheoir cárta microsd | tá |
| Nasc ríomhaire | USB |
| Léarscáileanna réamhluchtaithe | Eoraip Garmin TopoActive |
| Pointí bealaigh | 5000 |
| Bealaí | 200 |
| Rianú logáil | 10,000 pointe / 200 rian sábháilte |
| Tagairt monaróir | GPSMAP 65 [010-02451-01] / GPSMAP 65s [010-02451-11] |
Gps 65
Livraison rapide, très bon gps, conforme a mes attentes.
Trés bien
Professionnalisme assuré.
GPS 65 s
Très bon appareil, livré rapidement
Michaël que j'ai eu au téléphone a été super sympa .Petit souci de démarrage mais Mickaël a su le régler rapidement et avec beaucoup de gentillesse .
Je recommande
GPS + IGN
Belle promo, le destinataire semble heureux de l'appareil !
GPSMAP 65s
Après avoir perdu mon 62st, j'ai fait le choix de racheter le même type de produit mais plus récent avec ce 65s. Ce GPSMAP est au top pour mes activités de randonné en VTT ou moto enduro. Très résistant au choc.
Le site MGAFFAIRES est au top, La personne que j'ai eu au téléphone était super sympa et a fait son possible pour m'envoyer le produit très rapidement la veille de Noël. Je recommande cette boutique.
Très bien
Produit livré rapidement, fonctionne très bien. C'est le meilleur site internet que nous ayons trouvé pour comparer entre eux les GPS dans leurs différentes versions ! Clair, précis, professionnel et pédagogique, ce qui est très appréciable.