GPSMAP 65 / GPSMAP 65s GPS de senderisme
Model a escollir:
- GPSMAP 65: GPS portable avec une carte TopoActive Europe intégrée
- GPSMAP 65s: GPS portable avec une carte TopoActive Europe intégrée, altimètre barométrique et compas
• Interfície robusta i resistent (IPX7)
• Pantalla a color antireflejos de 2,6 polzades
• Mapa de TopoActive Europa precarregat
• Memòria interna de 16 GB i possibilitat d'afegir una targeta de memòria microSD™
• Multi GNSS (Global Navigation Satellite System): GPS+Glonass+Galileo
• Brúixola electrònica de 3 eixos compensada d'inclinació (GPSMAP 65s)
• Altímetre baromètric (GPSMAP 65s)
• Funcions sense fil Bluetooth
• Compatible amb accessoris ANT+
• Capacitat per crear rutes
• Programari gratuït de cartografia i planificació de rutes BaseCamp
• 250 imatges BirdsEye
• Autonomia fins a 16 hores
Ideal per a excursions d'alta muntanya i excursions de diversos dies
Els mapes de muntanya de Topo France, Topo France i Topo France estan disponibles com a opció
Possibilitat de pagar en 3 terminis, demaneu-nos a contact@mgaffaires.com
GPS Garmin EUA

2674 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 217 g (incloses les piles) |
| Dimensió | 6,1 x 16 x 3,6 cm |
| Pantalla | Pantalla a color TFT transflectiva de 3,6 x 5,5 cm (2,6 polzades), 65.000 colors |
| Resolució | 160 x 240 píxels |
| Certificat | IPX7 |
| Instruments | GPS/GLONASS/GALILEO |
| Bateria | 2 piles AA (no incloses): Es recomana NiMH o liti |
| Autonomia | fins a les 16 h. |
| Memòria flash interna | 16 GB (amb mapes precarregats) |
| Lector de targetes MicroSD | sí |
| Connexió PC | USB |
| Mapes precarregats | Garmin TopoActive Europe |
| Waypoints | 5000 |
| Rutes | 200 |
| Registre de seguiment | 10.000 punts / 200 pistes desades |
| Referència del fabricant | GPSMAP 65 [010-02451-01] / GPSMAP 65s [010-02451-11] |
Gps 65
Livraison rapide, très bon gps, conforme a mes attentes.
Trés bien
Professionnalisme assuré.
GPS 65 s
Très bon appareil, livré rapidement
Michaël que j'ai eu au téléphone a été super sympa .Petit souci de démarrage mais Mickaël a su le régler rapidement et avec beaucoup de gentillesse .
Je recommande
GPS + IGN
Belle promo, le destinataire semble heureux de l'appareil !
GPSMAP 65s
Après avoir perdu mon 62st, j'ai fait le choix de racheter le même type de produit mais plus récent avec ce 65s. Ce GPSMAP est au top pour mes activités de randonné en VTT ou moto enduro. Très résistant au choc.
Le site MGAFFAIRES est au top, La personne que j'ai eu au téléphone était super sympa et a fait son possible pour m'envoyer le produit très rapidement la veille de Noël. Je recommande cette boutique.
Très bien
Produit livré rapidement, fonctionne très bien. C'est le meilleur site internet que nous ayons trouvé pour comparer entre eux les GPS dans leurs différentes versions ! Clair, précis, professionnel et pédagogique, ce qui est très appréciable.