REACTIK (E92 HMI / E92 HNE)
Novinka na roky 2017-2018
Najnovšia inovácia od Petzl, Reactik je kompaktná, výkonná, viaclúčová a nabíjateľná čelovka…
• Nastavenie svetelného režimu
• Technológia Reactive Lighting pre automatické nastavenie intenzity svetla
• K dispozícii je režim konštantného osvetlenia (na výber 3 úrovne pevného osvetlenia)
• Nabíjateľná lampa (lítium-iónová batéria)
• Výkon od 30 do 220 lumenov a dosvit od 30 do 65 metrov
Ideálne pre trail-beh a outdoorové aktivity

19 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 115 g |
| Záruka | lampa: 3 roky / batéria: 1 rok alebo 300 nabíjacích cyklov |
| Certifikácie | CE |
| farby) | modrá alebo čierna |
| typ lúča | široký, zmiešaný alebo zameraný |
| Maximálne množstvo svetla | 220 lumenov |
| Vzdialenosť max | 65 m |
| Vodeodolný | IP X4 (vodeodolný) |
| technológie | reaktívne osvetlenie alebo konštantné osvetlenie |
| Jedlo | 1800 mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria (súčasťou balenia) |
| Čas načítania | 4,5 hodiny |
| Kompatibilita batérie | alkalické / lítium / dobíjacie Ni-MH vďaka boxu na batérie (dostupné ako voliteľné príslušenstvo) |
| Referencia výrobcu | E92 HMI (modrá) / E92 EST (čierna) |
• Režim REAKTÍVNEHO OSVETLENIA:
- Výkon osvetlenia sa okamžite prispôsobí vďaka svetelnému senzoru. Výkon osvetlenia je optimalizovaný tak, aby zaručoval zvolenú autonómiu. Táto automatická správa vám umožní mať čo najviac voľné ruky.
- V závislosti od zvolenej autonómie (3h30, 6h, 12h) sa výkon osvetlenia automaticky reguluje podľa 3 režimov (maximálna autonómia, štandard, maximálny výkon).
• K dispozícii je aj režim osvetlenia CONSTANT LIGHTING, ktorý zaisťuje konštantné osvetlenie v priebehu času.
• Viaclúčové osvetlenie s kombináciou širokého a zaostreného lúča pre optimálne videnie na blízko aj do diaľky.
• Červené prídavné osvetlenie pre zachovanie nočného videnia (červená LED).
•Režim blikania viditeľný na 1 km s výdržou batérie 60 hodín.
• Maximálny svetelný výkon: 220 lumenov
• K dispozícii sú tri úrovne osvetlenia:
- MAXIMÁLNY VÝKON, priorita napájania
- ŠTANDARD, rovnováha medzi výkonom a autonómiou
- MAX AUTONOMY, priorita autonómie
• Dva nezávislé spínače pre zjednodušenie používania. Jeden umožňuje zvoliť režim osvetlenia (REAKTÍVNE OSVETLENIE alebo KONŠTANTNÉ OSVETLENIE), druhý si vybrať z troch úrovní osvetlenia.
• FFunkcia uzamknutia, aby sa zabránilo náhodnému vznieteniu počas prepravy/skladovania.
• 1800mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria:
- univerzálne nabíjanie cez micro USB zásuvku
- indikátor nabitia/vybitia
- možnosť výmeny batérie za batériový box
• Pohodlná patentovaná čelenka Petzl, ľahko sa nastavuje a absorbuje pot. Dvojdielna konštrukcia na zadnej strane hlavy pre výbornú podporu pri dynamických aktivitách (beh, Trail...).
• Odolné voči poveternostným vplyvom (IP X4).
• Svetelný výkon:
Très bon sav
La lampe commandée n'étant plus disponible, très bonne réactivité de l'équipe qui m'a proposé une solution parfaite.
Un peu de délai pour la réception mais rien d'alarmant, matériel reçu à temps pour la course.
Super
excellent produit ainsi que la livraison
Eclairage trail
Vendeur très professionnel matériel au top livraison au top
Merci
Test
Assez puissante pour courir.
Un poil trop lourde sur la tête.
reactik petzl
Lampe reçu très rapidement, je suis très content du produit. C'est le top de la qualité.
parfait
reçu la frontale Petzl très rapidement, état impeccable. Lampe confirme à ce que j'attendais. A recommander