REACTIK (E92 HMI / E92 HNE)
Novetats per al curs 2017-2018
L'última innovació de Petzl, el Reactik és un far compacte, potent, multifeix i recarregable...
• Configuració del mode de llum
• Tecnologia d'il·luminació reactiva per a l'ajust automàtic de la intensitat de la llum
• Mode d'il·luminació constant disponible (3 nivells de potència d'il·luminació fixa per triar)
• Làmpada recarregable (bateria d'ions de liti)
• Potència de 30 a 220 lúmens i il·luminació de 30 a 65 metres
Ideal per a Trail Running i activitats a l'aire lliure

19 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 115 g |
| Garantia | llum: 3 anys / bateria: 1 any o 300 cicles de càrrega |
| Certificats | CE |
| colors) | blau o negre |
| tipus de feix | ample, mixt o enfocat |
| Quantitat màxima de llum | 220 lúmens |
| distància màxima | 65 m |
| Impermeabilització | IP X4 (resistent a l'aigua) |
| Tecnologia | il·luminació reactiva o il·luminació constant |
| Menjar | Bateria recarregable d'ions de liti de 1800 mAh (inclosa) |
| Temps de càrrega | 4,5 hores |
| Compatibilitat de bateria | alcalí / liti / Ni-MH recarregable gràcies a la caixa de bateries (disponible com a opció) |
| Referència del fabricant | E92 HMI (blau) / E92 EST (negre) |
• Mode d'il·luminació REACTIVA:
- La potència d'il·luminació s'adapta a l'instant gràcies al sensor de llum. La potència d'il·luminació està optimitzada per garantir l'autonomia escollida. Aquesta gestió automàtica us permet mantenir les mans lliures tant com sigui possible.
- En funció de l'autonomia escollida (3h30, 6h, 12h), la potència d'il·luminació es regula automàticament segons 3 modes (autonomia màxima, estàndard, potència màxima).
• El mode d'il·luminació CONSTANT LIGHTING també està disponible, assegurant una il·luminació constant al llarg del temps.
• Il·luminació multifeix amb una combinació d'un feix ample i enfocat per a una visió òptima de prop i de lluny.
• Il·luminació auxiliar vermella per preservar la visió nocturna (LED vermell).
•Mode intermitent visible a 1 km amb una bateria de 60 hores.
• Sortida de llum màxima: 220 lúmens
• Tres nivells d'il·luminació disponibles:
- POTÈNCIA MÀXIMA, prioritat de potència
- ESTÀNDARD, equilibri potència/autonomia
- MÀXIMA AUTONOMIA, prioritat d'autonomia
• Dos interruptors independents per simplificar l'ús. Una permet triar el mode d'il·luminació (IL·LUMINACIÓ REACTIVA o IL·LUMINACIÓ CONSTANT), l'altra escollir entre tres nivells d'il·luminació.
• FFunció de bloqueig per evitar l'encesa accidental durant el transport/emmagatzematge.
• Bateria recarregable de ions de liti de 1800 mAh:
- Càrrega universal mitjançant la presa micro USB
- indicador de càrrega/descàrrega
- possibilitat de substituir la bateria per una caixa de bateria
• Còmoda diadema patentada Petzl, fàcil d'ajustar i absorbeix la transpiració. Construcció de dues parts a la part posterior del cap per a un excel·lent suport durant les activitats dinàmiques (running, Trail...).
• Resistent a la intempèrie (IP X4).
• Rendiment de la il·luminació:
Très bon sav
La lampe commandée n'étant plus disponible, très bonne réactivité de l'équipe qui m'a proposé une solution parfaite.
Un peu de délai pour la réception mais rien d'alarmant, matériel reçu à temps pour la course.
Super
excellent produit ainsi que la livraison
Eclairage trail
Vendeur très professionnel matériel au top livraison au top
Merci
Test
Assez puissante pour courir.
Un poil trop lourde sur la tête.
reactik petzl
Lampe reçu très rapidement, je suis très content du produit. C'est le top de la qualité.
parfait
reçu la frontale Petzl très rapidement, état impeccable. Lampe confirme à ce que j'attendais. A recommander