REACTIK (E92 HMI / E92 HNE)
Nua do 2017-2018
Is é an nuálaíocht is déanaí ó Petzl, an Reactik, ceannlampa dlúth, cumhachtach, il-léas agus in-athluchtaithe…
• Socrú Mód Solais
• Teicneolaíocht Soilsiú Imoibríoch chun déine solais a choigeartú go huathoibríoch
• Mód Soilsithe Tairiseach ar fáil (3 leibhéal de chumhacht soilsithe seasta le roghnú astu)
• Lampa in-athluchtaithe (ceallraí litiam-ian)
• Cumhacht ó 30 go 220 lumens agus soilsiú ó 30 go 65 méadar
Ideal do Rian-Rith agus gníomhaíochtaí amuigh faoin aer

19 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 115 g |
| Ráthaíocht | lampa: 3 bliana / ceallraí: 1 bhliain nó 300 timthriallta muirir |
| Deimhnithe | CE |
| Dathanna) | gorm nó dubh |
| cineál bhíoma | leathan, measctha nó dírithe |
| Uasmhéid solais | 220 lúman |
| Fad max | 65 m |
| Uiscedhíonta | IP X4 (resistant uisce) |
| Teicneolaíocht | soilsiú imoibríoch u soilsiú tairiseach |
| Bia | Ceallraí in-athluchtaithe 1800 mAh litiam-ian (san áireamh) |
| Am luchtaithe | 4.5 uair an chloig |
| Comhoiriúnacht ceallraí | alcaileach / litiam / Ni-MH in-athluchtaithe a bhuíochas leis an mbosca ceallraí (ar fáil mar rogha) |
| Tagairt monaróir | E92 HMI (gorm) / E92 EST (dubh) |
• Mód SOILSIÚ REACTIVE:
- Déanann an chumhacht soilsithe oiriúnú láithreach a bhuíochas leis an braiteoir solais. Tá an chumhacht soilsithe optamaithe chun an neamhspleáchas roghnaithe a ráthú. Ligeann an bhainistíocht uathoibríoch seo duit do lámha a choinneáil saor chomh fada agus is féidir.
- Ag brath ar an neamhspleáchas roghnaithe (3h30, 6h, 12h), déantar an chumhacht soilsithe a rialú go huathoibríoch de réir 3 mhodh (uas-uathriail, caighdeánach, uaschumhacht).
• Modh soilsithe SOILSIÚ LEANBHACH ar fáil freisin, ag cinntiú soilsiú seasta le himeacht ama.
• Soilsiú il-bhíoma le meascán de bhíoma leathan agus fócasaithe don fhís is fearr i gcéin agus i gcóngar.
• Soilsiú cúnta dearg chun fís oíche (LED dearg) a chaomhnú.
•Mód gealánacha le feiceáil ag 1 km le saolré ceallraí 60 uair an chloig.
• Aschur solais uasta: 220 lumens
• Trí leibhéal soilsithe ar fáil:
- MAX POWER, tosaíocht cumhachta
- CAIGHDEÁNACH, cothromaíocht cumhachta/neamhspleáchais
- MAX Uathrialach, tosaíocht neamhspleáchais
• Dhá lasc neamhspleácha chun úsáid a shimpliú. Ligeann ceann amháin duit an modh soilsithe a roghnú (SOILSIÚ imoibríoch nó SOILSIÚ LEANÚNACH), an ceann eile a roghnú ó thrí leibhéal soilsithe.
• FFeidhm ghlas chun adhaint thaisme a chosc le linn iompair/stórála.
• Ceallraí in-athluchtaithe 1800mAh Litiam-ian:
- muirearú uilíoch tríd an soicéad micrea USB
- táscaire muirear/urscaoilte
- an fhéidearthacht bosca ceallraí a chur in ionad na ceallraí
• Ceannbhanda paitinnithe Petzl compordach, éasca le coigeartú agus súnn sé perspiration. Tógáil dhá pháirt ar chúl an chinn le haghaidh tacaíocht den scoth le linn gníomhaíochtaí dinimiciúla (reáchtáil, Conair...).
• Frithsheasmhach don aimsir (IP X4).
• Feidhmíocht soilsithe:
Très bon sav
La lampe commandée n'étant plus disponible, très bonne réactivité de l'équipe qui m'a proposé une solution parfaite.
Un peu de délai pour la réception mais rien d'alarmant, matériel reçu à temps pour la course.
Super
excellent produit ainsi que la livraison
Eclairage trail
Vendeur très professionnel matériel au top livraison au top
Merci
Test
Assez puissante pour courir.
Un poil trop lourde sur la tête.
reactik petzl
Lampe reçu très rapidement, je suis très content du produit. C'est le top de la qualité.
parfait
reçu la frontale Petzl très rapidement, état impeccable. Lampe confirme à ce que j'attendais. A recommander