T010043
Turistické palice Trek Alu 3M TSL
Veľmi robustné 3-dielne teleskopické hliníkové palice s dlhou rukoväťou z EVA peny pre uchopenie na svahoch.
• Rýchly a jednoduchý systém externého zámku
• Push & pull systém na výmenu puku/doštičky
• Ultra odolný volfrámový hrot
• Nastaviteľná a odnímateľná rukavica (technológia Magnetic System)
• Nastaviteľný popruh na zápästie
• Hliníková konštrukcia
• Pad Crossovers
• 2 páry podložiek: priemer 55 mm a 95 mm
• Nastaviteľný rozmer: 72,5-140cm
• Hmotnosť: 290g × 2
Predáva sa v pároch s 2 pármi vymeniteľných pukov, jeden 55 mm na trekking a jeden 95 mm na zimný prašan

95 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 290 g × 2 |
| Vystrihnúť | nastaviteľná 72,5 - 140 cm (max) |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | Systém vonkajšieho zámku (klapák) |
| Rukoväť | bipolymér (EVA) |
| popruh na ruku | nastaviteľné (komfort) |
| Bod | volfrám |
| Podložka | 55 mm a 95 mm (dodané 2 páry podložiek) |
| Gantelet | Odnímateľný magický popruh |
| Pad | crossovery |
Použité technológie:
Magic Strap Magnetic Concept
Vďaka svojej magnetickej, magickej, hravej a jedinečnej technológii sa pripevnenie rukavice na palicu stane detskou hrou. Na zavesenie nie je potrebné dobre mieriť, je to palica, ktorá sa k vám dostane vďaka magnetickému systému. Zabezpečené a uzamknuté, nehrozí náhodné odpojenie počas chôdze. Jednoduché stlačenie hornej časti rukoväte stačí na to, aby ste sa oslobodili od palice.
Ergonomická rukavica poskytuje skutočnú oporu, je pohodlná a presná. Jeho priedušné a pohodlné tkaniny, ako aj početné zosilnenia po obvode prispievajú k reaktívnej obnove síl a presnej podpore.
Systém vonkajšieho zámku Serrage
Systém externého nastavenia ponúka vynikajúcu odolnosť voči všetkým atmosférickým podmienkam a umožňuje spoľahlivé a rýchle nastavenie.
Patentovaný push & pull systém
Patentovaný systém pre jednoduchú a rýchlu výmenu pukov a chráničov, aby sa lepšie prispôsobili terénu.
Dodávané sú 2 páry pukov a súprava podložiek:
• Letná podložka: ø 55 mm
• Zimná podložka: ø 95 mm 
Koncept trekingovej crossover podložky (patent TSL)
Crossover Pad sa počas trvania chôdze prispôsobuje rôznej drsnosti terénu, bez ohľadu na terén, s ktorým sa stretnete, pre mimoriadnu priľnavosť a podporu. 8 kolíkov sa pri kontakte so zemou deformuje, aby sa prilepili, uchopili a prilepili čo najbližšie k zemi.
Très bien
Très bien