T010043
Trek Alu 3M TSL wandelstokken
Zeer stevige 3-delige telescopische aluminium stokken met een lange handgreep van EVA-schuim voor meer grip op hellingen.
• Snel en eenvoudig extern vergrendelingssysteem
• Push & pull systeem voor puck/pad wisselen
• Ultrabestendige wolfraamtip
• Verstelbare en afneembare handschoen (Magnetic System-technologie)
• Verstelbare polsband
• Aluminium constructie
• Pad-crossovers
• 2 paar ringen: diameters 55 mm en 95 mm
• Verstelbare afmeting: 72,5-140 cm
• Gewicht: 290g×2
Verkocht per paar met 2 paar verwisselbare pucks, een 55 mm voor trekking en een 95 mm voor winterpoeder

95 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium |
| Gewicht | 290g × 2 |
| Snee | verstelbaar 72,5 - 140 cm (max) |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | Extern sluitsysteem (klep) |
| Omgaan met | bi-polymeer (EVA) |
| polsbandje | verstelbaar (comfortabel) |
| Punt | wolfraam |
| Wasmachine | 55 mm en 95 mm (2 paar ringen meegeleverd) |
| halter | Afneembare magische riem |
| Pad | kruisingen |
Gebruikte technologieën:
Magisch band magnetisch concept
Dankzij de magnetische, magische, speelse en unieke technologie wordt het bevestigen van je handschoen aan de stick kinderspel. Je hoeft niet goed te mikken om hem op te hangen, het is de stok die naar je toe komt dankzij het magnetische systeem. Veilig en vergrendeld, er is geen risico van onbedoeld losraken tijdens het lopen. Een simpele druk op de bovenkant van het handvat is voldoende om jezelf van de stok te bevrijden.
De ergonomische handschoen biedt echte ondersteuning, comfortabel en nauwkeurig. De ademende en comfortabele stoffen en de talrijke versterkingen rond de omtrek dragen bij aan een reactief herstel van krachten en nauwkeurige ondersteuning.
Serrage extern sluitsysteem
Extern verstelsysteem dat uitstekend bestand is tegen alle weersomstandigheden en een betrouwbare en snelle verstelling mogelijk maakt.
Gepatenteerd push & pull-systeem
Gepatenteerd systeem voor het eenvoudig en snel wisselen van pucks en pads, om zich beter aan te passen aan het terrein.
2 paar pucks en een set Pad Crossovers meegeleverd:
• Zomer wasmachine: ø 55mm
• Winterring: ø 95mm 
Trekking Crossover Pad Concept (TSL gepatenteerd)
De Crossover Pad past zich gedurende de hele wandeling aan de verschillende ruwheid van de grond aan, ongeacht het terrein, voor buitengewone grip en ondersteuning. De 8 noppen vervormen bij contact met de grond om zo dicht mogelijk bij de grond te hechten, vast te pakken en te plakken.
Très bien
Très bien