T010043
Πισίνα πεζοπορίας Trek Alu 3M TSL
Πολύ στιβαροί τηλεσκοπικοί στύλοι αλουμινίου 3 τμημάτων με μακριά λαβή αφρού EVA για να βοηθούν στην πρόσφυση σε πλαγιές.
• Γρήγορο και εύκολο σύστημα εξωτερικού κλειδώματος
• Σύστημα ώθησης και έλξης για αλλαγή ξωτικού/μαξιλαριού
• Εξαιρετικά ανθεκτικό άκρο βολφραμίου
• Ρυθμιζόμενο και αφαιρούμενο γάντι (τεχνολογία Magnetic System)
• Ρυθμιζόμενο λουρί καρπού
• Κατασκευή αλουμινίου
• Pad Crossovers
• 2 ζεύγη ροδέλες: διάμετροι 55 mm και 95 mm
• Ρυθμιζόμενη διάσταση: 72,5-140cm
• Βάρος: 290g×2
Πωλούνται σε ζευγάρια με 2 ζεύγη ανταλλάξιμων ξωτικών, ένα 55 mm για πεζοπορία και ένα 95 mm για χειμερινή πούδρα

95 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | αλουμίνιο |
| Βάρος | 290 g × 2 |
| Τομή | ρυθμιζόμενο 72,5 - 140 cm (μέγιστο) |
| Αριθμός κλώνων | 3 |
| σύστημα σύσφιξης | Εξωτερικό σύστημα κλειδαριάς (clapet) |
| Λαβή | διπολυμερές (EVA) |
| λουρί για το χέρι | ρυθμιζόμενο (άνεση) |
| Σημείο | βολφράμιο |
| Ροδέλα | 55 mm και 95 mm (παρέχονται 2 ζεύγη ροδέλες) |
| αλτήρας | Αφαιρούμενο μαγικό λουρί |
| Μπλοκ | crossovers |
Τεχνολογίες που χρησιμοποιούνται:
Magic Strap Magnetic Concept
Χάρη στη μαγνητική, μαγική, παιχνιδιάρικη και μοναδική τεχνολογία του, η τοποθέτηση του γαντιού σας στο ραβδί γίνεται παιδικό παιχνίδι. Δεν χρειάζεται να στοχεύσετε καλά για να το κρεμάσετε, είναι το ξυλάκι που σας έρχεται χάρη στο μαγνητικό σύστημα. Ασφαλισμένο και κλειδωμένο, δεν υπάρχει κίνδυνος τυχαίας αποκόλλησης κατά το περπάτημα. Αρκεί ένα απλό πάτημα στο πάνω μέρος της λαβής για να ελευθερωθείτε από το ραβδί.
Το εργονομικό γάντι παρέχει πραγματική υποστήριξη, άνετο και ακριβές. Τα αναπνεύσιμα και άνετα υφάσματα του καθώς και οι πολυάριθμες ενισχύσεις του περιμετρικά συμβάλλουν σε μια αντιδραστική ανάκτηση δυνάμεων και ακριβή στήριξη.
Σύστημα εξωτερικής κλειδαριάς Serrage
Εξωτερικό σύστημα ρύθμισης που προσφέρει εξαιρετική αντοχή σε όλες τις ατμοσφαιρικές συνθήκες και επιτρέπει αξιόπιστη και γρήγορη ρύθμιση.
Πατενταρισμένο σύστημα ώθησης & έλξης
Κατοχυρωμένο με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας σύστημα για την εύκολη και γρήγορη αλλαγή ξωτικών και μαξιλαριών, για καλύτερη προσαρμογή στο έδαφος.
Παρέχονται 2 ζεύγη ξωτικά και ένα σετ Pad Crossovers:
• Θερινό πλυντήριο: ø 55mm
• Χειμερινό πλυντήριο: ø 95mm 
Trekking Crossover Pad Concept (με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας TSL)
Το Crossover Pad προσαρμόζεται καθ' όλη τη διάρκεια της βόλτας στη διαφορετική τραχύτητα του εδάφους, ανεξάρτητα από το έδαφος, για εξαιρετικό κράτημα και υποστήριξη. Τα 8 καρφιά παραμορφώνονται σε επαφή με το έδαφος για να κολλήσουν, να πιάσουν και να κολλήσουν όσο το δυνατόν πιο κοντά στο έδαφος.
Très bien
Très bien