B010052
SÉRIA TRAIL 2018-2019
Trail Back Trekingové palice Black Diamond
3-vrstvové palice do každého počasia ponúkajúce vynikajúcu hodnotu za peniaze dodávané s dvoma pármi pukov (podľa vášho výberu).
• 3-dielny hliníkový teleskopický obušok
• Spoľahlivý dvojitý systém nastavenia FlickLock
• Drážkovaná gumená rukoväť na zníženie vibrácií
• Protišmykové predĺženie rukoväte z EVA peny (ideálne v zime)
• Nylonový remienok na zápästie s rôznou šírkou s tkanou podšívkou pre väčšie pohodlie
• Long Flex body pre veľmi dobrú priľnavosť
• Tenké puky na trekking a široké puky na zimný prašan
Nastaviteľná výška: 63,5-140 cm
Pár predal

95 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 608 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 63,5-140 cm |
| Zložená dĺžka | 63.5 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock dvojitý |
| Rukoväť | drážkovaná guma |
| popruh na ruku | Variabilný nylon s tkanou podšívkou |
| Bod | Long Flex tip |
| Podložka | tenké Trekingové puky a veľké Powder puky do prachového snehu |
| Referencia výrobcu | BD112188 |
Palice Trail Back Black Diamond sú veľmi pevné hliníkové palice, ktoré možno použiť v zime aj v lete.
Dodávané sú 2 páry pukov, pár zmenšených pukov na letnú turistiku a pár väčších pukov Powder na chôdzu v prašnom snehu v zime.
Systém Black Diamond FlickLock umožňuje nastaviť požadovanú výšku palice. Tento systém je známy svojou spoľahlivosťou a jednoduchosťou nastavenia.
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Batons
Produit raisonnable dans son prix livraison rapide et plus de bon conseil quand on téléphone je continuerai a commander chez MGAffaire