B010052
SÈRIE TRAIL 2018-2019
Trail Back Bastons de trekking Black Diamond
Pals de 3 capes per a tot el temps que ofereixen una excel·lent relació qualitat-preu subministrats amb dos parells de discos (la vostra elecció).
• Baston telescòpic d'alumini de 3 seccions
• Sistema d'ajust doble FlickLock fiable
• Empunyadura de goma acanalada per reduir la vibració
• Extensió de mànec d'escuma EVA antilliscant (ideal a l'hivern)
• Corretja de niló d'amplada variable amb folre teixit per a més comoditat
• Punts llargs Flex per a una molt bona adherència
• Discos prims per a trekking i discos amples per a pols d'hivern
Altura regulable: 63,5-140 cm
Vengut el parell

95 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 608 g (par) |
| Tallar | ajustable: 63,5-140cm |
| Longitud plegada | 63.5 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock doble |
| Gestionar | cautxú acanalat |
| corretja de mà | Niló d'amplada variable amb folre teixit |
| Punt | Punta llarga Flex |
| Rentadora | Discos de trekking prims i discos de pols grans per a neu pols |
| Referència del fabricant | BD112188 |
Els pals Trail Back Black Diamond són pals d'alumini molt resistents que es poden utilitzar a l'hivern o a l'estiu.
Es subministren 2 parells de discos, un parell de discos de volum reduït per a senderisme a l'estiu i un parell de discos de pols més grans per caminar per neu pols a l'hivern.
El sistema Black Diamond FlickLock us permet ajustar l'alçada del pal desitjat. Aquest sistema és conegut per la seva fiabilitat i facilitat d'ajust.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Batons
Produit raisonnable dans son prix livraison rapide et plus de bon conseil quand on téléphone je continuerai a commander chez MGAffaire