B010052
TRAIL SERIES 2018-2019
Trail Back Trekking Poles Black Diamond
Στύλοι 3 στρώσεων παντός καιρού που προσφέρουν εξαιρετική σχέση ποιότητας-τιμής που παρέχονται με δύο ζεύγη ξωτικών (της επιλογής σας).
• Τηλεσκοπική σκυτάλη αλουμινίου 3 τμημάτων
• Αξιόπιστο διπλό σύστημα ρύθμισης FlickLock
• Λαστιχένια λαβή με αυλακώσεις για μείωση των κραδασμών
• Αντιολισθητική προέκταση λαβής αφρού EVA (ιδανική το χειμώνα)
• Λουράκι καρπού από νάιλον ποικίλου πλάτους με υφαντή επένδυση για μεγαλύτερη άνεση
• Μακριά σημεία Flex για πολύ καλό κράτημα
• Λεπτά ξωτικά για Πεζοπορία και φαρδιά τσαντάκια για χειμερινή πούδρα
Ρυθμιζόμενο ύψος: 63,5-140cm
Πούλησε το ζευγάρι

95 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | αλουμίνιο |
| Βάρος | 608 g (ζεύγος) |
| Τομή | ρυθμιζόμενο: 63,5-140cm |
| Διπλωμένο μήκος | 63.5 cm |
| Αριθμός κλώνων | 3 |
| σύστημα σύσφιξης | FlickLock διπλό |
| Λαβή | αυλακωτό λάστιχο |
| λουρί για το χέρι | Νάιλον ποικίλου πλάτους με υφαντή επένδυση |
| Σημείο | Μακρύ Flex μύτη |
| Ροδέλα | λεπτές τσάντες Trekking και μεγάλες τσάντες σκόνης για χιόνι σε σκόνη |
| Αναφορά κατασκευαστή | BD112188 |
Οι πόλοι Trail Back Black Diamond είναι πολύ στιβαροί πόλοι αλουμινίου που μπορούν να χρησιμοποιηθούν χειμώνα ή καλοκαίρι.
Παρέχονται 2 ζεύγη τσαντάκια, ένα ζευγάρι τσαντάκια μειωμένου όγκου για καλοκαιρινή πεζοπορία και ένα ζευγάρι μεγαλύτερα τσαντάκια πούδρας για περπάτημα σε σκόνη χιόνι το χειμώνα.
Το σύστημα Black Diamond FlickLock σάς επιτρέπει να προσαρμόσετε το επιθυμητό ύψος ραβδιού. Αυτό το σύστημα είναι γνωστό για την αξιοπιστία του και την ευκολία προσαρμογής του.
Το σύστημα ρύθμισης "FlickLock" (βαλβίδα):
Το σύστημα προσαρμογής μεγέθους FlickLock σχεδιάστηκε με γνώμονα την αποτελεσματικότητα, τη συμπαγή και την ευκολία χρήσης.
Η ρύθμιση FlickLock είναι κορυφαία όσον αφορά το γρήγορο στυλ και την ελαφρότητα.
Επειδή το βουνό απαιτεί αξιόπιστο και ανθεκτικό εξοπλισμό, η τεχνολογία FlickLock προσφέρει ασφαλείς, γρήγορες, απλές ρυθμίσεις και διευκολύνει τις ώρες που περνάτε στο μονοπάτι.
Batons
Produit raisonnable dans son prix livraison rapide et plus de bon conseil quand on téléphone je continuerai a commander chez MGAffaire