B010051
SÉRIA TRAIL 2018-2019
Dámske trekingové palice Ergo Cork Black Diamond
Celoročné palice špeciálne navrhnuté pre ženy a vybavené lomenou rukoväťou pre maximálny komfort pri cvičení.
• 3-dielny teleskopický obušok
• Ergonomická rukoväť z prírodného korku s uhlom 15 stupňov
• Protišmykový penový nástavec pod rukoväťou
• 360 stupňový polstrovaný popruh na ruku
• 2 FlickLock systémy nastavenia pásu
• Vymeniteľné Tech karbidové hroty
• Tenké puky na trekking a široké puky na zimný prašan
Nastaviteľná výška: 65-125 cm
Pár predal

90 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 462 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 65-125 cm |
| Zložená dĺžka | 65 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukoväť | ergonomický šikmý 15° / priedušný korok s ľahkým a priľnavým nástavcom z EVA peny |
| popruh na ruku | 360 stupňový polstrovaný popruh |
| Bod | Tech vymeniteľné tvrdokovové hroty |
| Podložka | tenké Trekingové puky a veľké Powder puky do prachového snehu |
| Referencia výrobcu | BD112194 |
Dámske trekingové palice Trail Ergo Cork Black Diamond majú ergonomickú rukoväť, ktorá je vďaka uhlu 15 stupňov ideálne umiestnená pre pohodlie.
Rukoväť z prírodného korku je ideálna na odvod potu.
Systém nastavenia dvojitého ventilu je jednoduchý a ponúka vynikajúce utiahnutie prameňov.
Dámske palice Trail Ergo Cork sú obzvlášť zaujímavé, pretože majú funkcie na použitie v lete aj v zime: protišmykový penový nástavec pod rukoväťou a tiež veľké puky Powder do prašanu.
Tech karbidové hroty ponúkajú veľmi dobrú priľnavosť a sú vzájomne zameniteľné.
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Super bâtons + 2 types de rondelles
Achat pour un cadeau.
Les bâtons ont des poignées en liège très agréables, et ils sont livrés avec les rondelles normales été et des rondelles plus larges pour la neige. Les deux types de rondelle sont déjà inclus dans le prix!
Livraison rapide, prix intéressant.
Je recommande.
Très bon matériel
Très satisfaite de mon achat