B010051
SÈRIE TRAIL 2018-2019
Bastons de trekking Trail Ergo Cork per a dona Black Diamond
Bastons per a totes les estacions especialment dissenyats per a dones i equipats amb un mànec inclinat per a la màxima comoditat durant l'exercici.
• Baston telescòpic de 3 seccions
• Mànec ergonòmic de suro natural d'angle de 15 graus
• Extensió d'escuma antilliscant sota el mànec
• Corretja de mà encoixinada de 360 u200bu200bgraus
• 2 sistemes d'ajust de cintura FlickLock
• Puntes de carbur Tech intercanviables
• Discos prims per a trekking i discos amples per a pols d'hivern
Altura regulable: 65-125cm
Vengut el parell

90 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 462 g (par) |
| Tallar | ajustable: 65-125cm |
| Longitud plegada | 65 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock |
| Gestionar | ergonòmic inclinat 15° / suro transpirable amb extensió d'escuma EVA lleugera i adherent |
| corretja de mà | Corretja encoixinada de 360 u200bu200bgraus |
| Punt | Puntes de carbur de tecnologia intercanviables |
| Rentadora | Discos de trekking prims i discos de pols grans per a neu pols |
| Referència del fabricant | BD112194 |
Els bastons de trekking Trail Ergo Cork Black Diamond per a dones disposen d'un mànec ergonòmic que es col·loca idealment per a la comoditat gràcies al seu angle de 15 graus.
El mànec de suro natural és ideal per eliminar la suor.
El sistema d'ajust de doble vàlvula és senzill i ofereix un ajustament excel·lent dels fils.
Els pals Women's Trail Ergo Cork són especialment interessants perquè tenen característiques per utilitzar tant a l'estiu com a l'hivern: una extensió d'escuma antilliscant sota l'adherència, així com grans discos de pols per a neu pols.
Les puntes de carbur Tech ofereixen una molt bona adherència i són intercanviables.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Super bâtons + 2 types de rondelles
Achat pour un cadeau.
Les bâtons ont des poignées en liège très agréables, et ils sont livrés avec les rondelles normales été et des rondelles plus larges pour la neige. Les deux types de rondelle sont déjà inclus dans le prix!
Livraison rapide, prix intéressant.
Je recommande.
Très bon matériel
Très satisfaite de mon achat