B010051
SERIA SZLAKOWA 2018-2019
Damskie kijki trekkingowe Trail Ergo Cork Black Diamond
Kijki całoroczne specjalnie zaprojektowane dla kobiet i wyposażone w wygięty uchwyt dla maksymalnego komfortu podczas ćwiczeń.
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Ergonomiczny uchwyt z naturalnego korka pod kątem 15 stopni
• Antypoślizgowe przedłużenie piankowe pod uchwytem
• Wyściełany pasek na rękę 360 stopni
• 2 systemy regulacji talii FlickLock
• Wymienne końcówki z węglików spiekanych Tech
• Cienkie krążki do trekkingu i szerokie do zimowego puchu
Regulowana wysokość: 65-125 cm
Sprzedałem parę

90 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 462g (para) |
| Ciąć | regulowany: 65-125 cm |
| Długość po złożeniu | 65 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | ergonomiczny pod kątem 15° / oddychający korek z lekką i przyczepną przedłużką z pianki EVA |
| pasek na rękę | Wyściełany pasek 360 stopni |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | cienkie krążki trekkingowe i duże krążki Powder do śniegu w puchu |
| Numer referencyjny producenta | BD112194 |
Damskie kijki trekkingowe Trail Ergo Cork Black Diamond wyposażone są w ergonomiczny uchwyt, który dzięki 15 stopniowemu kącie jest idealnie umieszczony dla wygody.
Rękojeść z naturalnego korka jest idealna do odprowadzania potu.
System podwójnej regulacji zaworu jest prosty i zapewnia doskonałe naprężenie pasm.
Kijki damskie Trail Ergo Cork są szczególnie interesujące, ponieważ mają cechy przydatne zarówno latem, jak i zimą: antypoślizgowe przedłużenie piankowe pod chwytem oraz duże krążki do puchu.
Końcówki z węglika Tech zapewniają bardzo dobrą przyczepność i są wymienne.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Super bâtons + 2 types de rondelles
Achat pour un cadeau.
Les bâtons ont des poignées en liège très agréables, et ils sont livrés avec les rondelles normales été et des rondelles plus larges pour la neige. Les deux types de rondelle sont déjà inclus dans le prix!
Livraison rapide, prix intéressant.
Je recommande.
Très bon matériel
Très satisfaite de mon achat