B010051
SRAITH TRAIL 2018-2019
Conair na mBan Ergo Corcaigh Trekking Poles Black Diamond
Cuaillí uile-séasúr atá saindeartha do mhná agus atá feistithe le hanla dronuilleach le haghaidh an chompord uasta le linn aclaíochta.
• bata teileascópach 3-alt
• Láimhseáil corc nádúrtha uillinn 15 céim eirgeanamaíochta
• Síneadh cúr neamh-duillín faoin láimhseáil
• Strap láimhe padded 360 céim
• 2 chóras coigeartaithe waist FlickLock
• Leideanna cairbíde Tech idirmhalartaithe
• Muc tanaí le haghaidh Trekking agus laonna leathan le haghaidh púdar geimhridh
Airde inchoigeartaithe: 65-125cm
Dhíol an péire

90 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 462g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 65-125cm |
| Fad fillte | 65 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock |
| Láimhseáil | eirgeanamaíochta dronuilleach 15° / corc breathable le síneadh cúr EVA éadrom agus grippy |
| strap láimhe | Strap padded 360 céim |
| Pointe | Leideanna chomhdhúile idirmhalartaithe Tech |
| Washer | laonna Trekking tanaí agus lachain Púdar mór le haghaidh sneachta púdar |
| Tagairt monaróir | BD112194 |
Tá láimhseáil eirgeanamaíochta i gceist le cuaillí fálróid Conair na mBan Ergo Corcaigh Dubh Diamond atá suite go foirfe mar gheall ar a uillinn 15 céim.
Tá an láimhseáil corc nádúrtha iontach chun allais a chaitheamh.
Tá an córas coigeartaithe comhla dúbailte simplí agus cuireann sé géarú den scoth ar na snáitheanna.
Tá cuaillí Conair na mBan Ergo Corcaigh suimiúil go háirithe toisc go bhfuil gnéithe acu le húsáid sa samhradh agus sa gheimhreadh araon: síneadh cúr neamh-duillín faoin greim chomh maith le pucks móra Púdar le haghaidh sneachta púdar.
Tugann na leideanna chomhdhúile Tech greim an-mhaith agus tá siad idirmhalartaithe.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Super bâtons + 2 types de rondelles
Achat pour un cadeau.
Les bâtons ont des poignées en liège très agréables, et ils sont livrés avec les rondelles normales été et des rondelles plus larges pour la neige. Les deux types de rondelle sont déjà inclus dans le prix!
Livraison rapide, prix intéressant.
Je recommande.
Très bon matériel
Très satisfaite de mon achat