B010048
SÉRIA TRAIL 2018-2019
Trekingové palice Trail Pro Black Diamond
Palice do každého počasia s jednoduchým, rýchlym a bezpečným systémom nastavenia, FlickLock Pro double.
Trekingová palica Trail Pro je všestranná výkonná palica na dennú turistiku alebo viacdňové túry.
• Ľahký 3-dielny teleskopický obušok
• Rukoväť s dvojitou hustotou a polstrovaný 360-stupňový popruh na zápästie
• Penový nástavec pod rukoväťou, ktorý zabraňuje skĺznutiu
• Rýchly a bezpečný dvojitý systém nastavenia FlickLock Pro
• Vymeniteľné Tech karbidové hroty
• Tenké trekingové puky
Nastaviteľná výška: 63-140 cm
Pár predal

92 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 520 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 63-140 cm |
| Zložená dĺžka | 63 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock Pro |
| Rukoväť | rukoväte s dvojitou hustotou |
| popruh na ruku | 360 stupňový polstrovaný popruh |
| Bod | Tech vymeniteľné tvrdokovové hroty |
| Podložka | Tenké trekingové podložky |
| Referencia výrobcu | BD112151 |
Trekingové palice Trail Pro Black Diamond sú veľmi všestranné a výkonné palice z každého uhla pohľadu.
Duálny systém FlickLock Pro ponúka rýchle a bezpečné nastavenie. V závislosti od terénu môžete veľmi jednoducho meniť výšku palice.
Penový nástavec je veľmi príjemný a zabraňuje pošmyknutiu na strmých cestách.
Palice Trail Pro sú vybavené pohodlným gripom s dvojitou hustotou, nastaviteľným polstrovaným remienkom na zápästie a vymeniteľnými karbidovými Tech hrotmi pre vynikajúcu priľnavosť na klzkých alebo skalnatých cestách.
Systém nastavenia "FlickLock® Pro":
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality uzamykania, pocitu a pevnosti.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele navrhnutá tak, aby vydržala
