B010048
SÈRIE TRAIL 2018-2019
Bastons de trekking Trail Pro Black Diamond
Pals per a tot el temps amb un sistema d'ajust senzill, ràpid i segur, el FlickLock Pro doble.
El Trail Pro Trekking Pole és un pal de rendiment versàtil per a excursions d'un dia o excursions de diversos dies.
• Baston telescòpic lleuger de 3 seccions
• Pom d'adherència de doble densitat i corretja de canell encoixinada de 360 u200bu200bgraus
• Extensió d'escuma sota el mànec que evita lliscaments
• Sistema d'ajust doble FlickLock Pro ràpid i segur
• Puntes de carbur Tech intercanviables
• Discos de trekking prims
Altura regulable: 63-140cm
Vengut el parell

92 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 520 g (par) |
| Tallar | ajustable: 63-140cm |
| Longitud plegada | 63 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock Pro |
| Gestionar | pom de presa de doble densitat |
| corretja de mà | Corretja encoixinada de 360 u200bu200bgraus |
| Punt | Puntes de carbur de tecnologia intercanviables |
| Rentadora | Rentadores de trekking fines |
| Referència del fabricant | BD112151 |
Els bastons de trekking Trail Pro Black Diamond són bastons molt versàtils i de rendiment des de tots els punts de vista.
El sistema dual FlickLock Pro ofereix un ajust ràpid i segur. Depenent del terreny, podeu canviar l'alçada del pal de manera molt senzilla.
L'extensió d'escuma és molt agradable i evita relliscar en senders costeruts.
Els pals Trail Pro compten amb un còmode adherència de doble densitat, una corretja de canell encoixinada ajustable i puntes Tech de carbur intercanviable per a una excel·lent adherència a senders relliscosos o rocosos.
El sistema d'ajust "FlickLock® Pro":
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Basat en el FlickLock®, el FlickLock® Pro revoluciona el disseny del sistema d'ajust.
Tot i que conserva els avantatges de FlickLock, el FlickLock Pro ofereix un disseny d'acer inoxidable que estalvia espai que millora dràsticament el nivell de qualitat, sensació i resistència del bloqueig.
Els aspectes més destacats del sistema d'ajust FlickLock® Pro són:
• Un disseny que estalvia espai
• Un disseny de doble eix per augmentar la palanca i el bloqueig
• Una construcció d'acer inoxidable d'alta qualitat dissenyada per durar
